11/01/2014 10:26:00 PM

Nikwax- Impregnat do obuwia z tkaniny i skóry z aplikatorem w gąbce

Przychodzę dzisiaj do Was z moją nową współpracą NIKWAX. A przedstawie Wam opinię na temat Impregnatu do obuwia.

Ledwie zamknęłam drzwi i otworzyłam paczkę, a już biegłam po swoje buty;) Mówię całkiem serio, spory problem zawsze mam z przemakaniem butów. Stosowałam różne środki i żaden nie był skuteczny.
                                         
Przestudiowałam szybko ulotkę informacyjna i nałożyłam impregnat na moje ulubione jesienne buty. A ponieważ dzisiaj musiałam ze względów rodzinnych pierwszy raz w życiu wczesnym rankiem pędzić na groby moich babci i dziadków , przetestowałam skuteczność impregnatu. Wierzcie mi i nie, ale o 6 rano nie dość że opadała mgła, to rosa na trawie byłam znaczna i buty miałam całe do kostek mokre. Ba mokre na wierzchu, ale nic nie przedostało się do środka :) Pierwszy raz biegałam po rosie- wszystko żeby mieć pewność. Naprawdę nie przemakają mi już buty. Mam warstwę wodoodporną :D a w dodatku impregnat jest na bazie wody i utrzymuje właściwości oddychające obuwia, ich sztywność i strukturę. Jest w 100% bezpieczny, na bazie wody a więc nie ma obaw, o odbarwienia, ale że po prostu przez nałożenie impregnatu skóra zmieni odcień na ciemniejszy. Po nałożeniu impregnatu obuwie staję się zupełnie suche po około 5 minutach, no a my możemy cieszyć się suchych stóp. Warto o tym pomyśleć, bo idzie zima i wtedy niestety dopiero sprawdzają się najbardziej impregnaty. Ja już wszystkie kozaki moje, synka i męża posmarowałam.
                                     
Aplikacja impregnatu jest prosta, łatwa i przyjemna. Nie trzeba nic poza impregnatem. Zaopatrzony on jest w aplikator z gąbka, dzięki której płyn jest równomiernie rozprowadzany na strukturze buta.
                                           
Polecam Wam wszystkim gorąco, bo naprawdę warto i naprawdę bardzo skuteczny impregnat

Więcej informacji znajdziecie na stronie NIKWAX, zachęcam tez do odwiedzenia FB

4 komentarze:

 1. W takim razie mam prezent dla męża na urodziny, cieknące buty to jego zmora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Eve Kowalczyk.Ooo fajna sprawa i wygodna w użyciu, bardzo dobrze. Trzeba będzie spróbować.

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam już do czynienia z różnymi impregnatami do obuwia ale tej marki jeszcze nie miałam okazji przetestować.Dla mnie ważną informacją jest to,że mogę szybko i w łatwy sposób nałożyć preparat na buty.Muszę koniecznie wypróbować bo tak naprawdę o ochronie butów myślę dopiero na jesień i zimę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Barbara Trybuła . Mały gadżet a tak cieszy super trzeba zakupic

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger