11/16/2014 04:30:00 PM

Minka.pl- EKO kolorowanka ZOO

Kolejną współpracę nawiązałam z firmą:

                                                      

Do testów otrzymałam fantastyczną kolorowankę ścienną.  Co prawda Filip jest jeszcze za mały na kolorowanie, ale przykleiliśmy kolorowankę i będzie czekała. Kolorowanka jest bardzo prosta w montażu.
Wystarczy spryskiwacz z wodą, niewielka gąbka, wałek do tapety (ja nie miałam wałka i tez sobie poradziłam), folia ochronna (ja użyłam dużego ręcznika).
                               
                                    
                                                                                                                                                          
                                  

Kolorowanka jest dość dużych rozmiarów 130cm x 70 cm. W dolnym lewym rogu umieszczony jest rysunek jak pokolorować malowankę, uważam że to duże ułatwienie dla dzieci. Do zestawu dołączone były także kredki świecowe, które schowałam i będą czekać aż Filipek będzie gotowy na malowanie.
                                  
Malowankę trzeba było najpierw spryskać wodą wydrukiem do spodu, następnie odpowiednio złożyć i spryskać nadrukowaną stronę, odczekać około 5 min. Tyle zajmuje mniej więcej aktywowanie kleju i gotowe, można przyklejać malowankę na ścianę.
U nas przyklejenie zajęło parę chwil dosłownie, nie pojawiły się żadne pęcherze, a wszystko wygładzałam nie wałkiem a ręką- mokrą ręką.
Dzięki tej fantastycznej kolorowance pokój Filipka stał się bardziej dziecięcy, a sam Filipek co chwilę podchodzi do ściany i poklepuje zwierzątka. To naprawdę super rozwiązanie dla dziecięcego pokoju.
Ja osobiście jestem oczarowana łatwością montażu i rozmiarami, a także efektem końcowym i szczerze nie mogę się już doczekać kiedy mój synek zacznie malować i ozdobi kolorowankę pięknymi kolorami:)
                                
                                
Zapraszam Was do odwiedzenia strony Minka.pl oraz na FB

4 komentarze:

 1. Też mam taką kolorowankę tylko inny wzór, świetnie wygląda i można bez obaw ścianę malować kredkami co dzieci lubią :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super pomysł do dziecięcego pokoju.Dziecko bez żadnych zakazów będzie mogło spokojnie swoją twórczość przelać na tą kolorowankę ścienną bez żadnych konsekwencji:) Łatwy montaż,pomysłowość z pewnością przykuwają uwagę.Z pewnością każde dziecko chciałoby mieć takie cudo w swoim pokoiku.Jak najbardziej jestem na tak za takim pomysłem na kolorowankę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajne
  rozwiazanie i marzenie dla dziecka ja nakleilam brystol na sciane bo
  moj malarz juz po niej rysowal .na taka malowanke za maly ale super dla
  starszego dziecka jest

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna kolorowanka ścienna zwłaszcza gdy idą w ruch ściany ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger