2/24/2015 01:15:00 PM

Bajdaraj- O zielonych ludkach

Kolejna super książeczka wydawnictwa
 

Kilka słów od wydawcy:
Książeczka przeznaczona jest dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Śliczna, wierszowana bajeczka z pięknymi ilustracjami, ucząca pozytywnych zachowań w życiowych sytuacjach.Moja opinia:

Książeczka pt O zielonych ludkach jest bardzo pozytywną bajeczką, oczywiście przeczytana kilkakrotnie przed snem, a także w ciągu dnia wciąż wzbudza ogromne zainteresowanie mojego małego Łobuziaka. Piękne ilustracje przenoszą dzieci w świat ich wyobrażeń, ułatwiają zobrazowanie całej historyjki.
Bajeczka opowiada o przybyszach z kosmosu, na których natknęła się grupka przyjaciół podróżujących po górach w niedzielny dzień. Początkowo przyjaciele bali się ich, lecz później zrozumieli, że trzeba pomóc przybyszom. Pojazd kosmiczny, którym podróżowali kosmici potrzebował benzyny. Grupka dzieci nie wiedziała jednak skąd ją w górach można wziąć, okazało się jednak, że kosmici podróżują na paliwie pozyskiwanym ze słodyczy, a tych w plecakach dzieci nie brakowało. I pomogli nowo poznanym kosmitom dzieci, podarowały im swoje słodycze. Bajeczka jak najbardziej pokazuje, że nawet nieznajomych należy pomagać.
Książeczka jest nieduża, formatu zeszytu A5, strony są wykonane z twardego i śliskiego papieru, dlatego nawet mój synek, pomimo iż ma dopiero 17 miesięcy bez problemu sobie z przewracaniem stron radzi. Bajeczka jest krótka, ale przekaz ma bardzo wyraźny. Napisana prostym językiem, dla każdego dziecka zrozumiałym. Dlatego też polecam Wam tą książeczkę, bo warto ją mieć w domu, a nie kosztuje też dużo.
Zapraszam do odwiedzenia strony Bajdaraj
5 komentarzy:

 1. ksiazeczka
  wyglada bardzo ciekawie zapewne takie kartki sliskie sa ladniejsze
  kolory piekniejsze maluchy uwielbiaja takie barwne ksiazeczki chetnie
  siegne po nia dla synka

  OdpowiedzUsuń
 2. bedziemy musieli dokupic ja bo nie mamy :) dzieci uwielbiaja kolorowe ksiazeczki :) wyglada bardzo interesujaco :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Już zdążyłam poznać to wydawnictwo i gdzie nie czytam każda recenzja książeczek to strzał w 10!.Warto kupować takie książeczki po rekomendacji przynajmniej wiemy co wartościowego możemy dać naszemu dziecku.Książeczka godna polecenia

  OdpowiedzUsuń
 4. Książeczka zachwyca i u mnie, świetna zarówno dla malucha jak i starszaka :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Widzę,że jest tu dużo już fanów tej książeczki.Najważniejsze jest to,że dzieciom się podoba i choć mój synek jeszcze za mały to dla samych obrazków kupię ją z chęcią.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger