10/19/2016 11:48:00 AM

Wydawnictwo NIKO- Wzorki dla przedszkolaków- dziewczynek i chłopaków

Pozostając w tematyce wzorków i szlaczków, mam dla Was kolejną propozycje ciekawego sposobu nauki z naszymi pociechami. Książeczka przeznaczona jest dla dzieci 3 i 4letnich. 
Nie jest to typowa książeczka gdzie dziecko rysuje szlaczki. Każda strona, to obrazek, który w pewnym momencie ma jakiś element tylko wykropkowany i ten element trzeba właśnie obrysować po kropeczkach. Dziecko uczy się dzięki temu uwagi, precyzji ruchów i poznaje kształty , ale to nie wszystko . Obrazki, które już są przez dziecko dokładnie obrysowane można potraktować jak kolorowankę, którą dziecko pokoloruje, dlatego według mnie książka ta ma jeszcze jedno ukryte zastosowanie- właśnie kolorowanki.

Wzorki są różnorodne, jedne bardziej dziewczęce, drugie bardziej chłopięce. Każde dziecko znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Teraz kiedy wieczory są dłuższe i nie da się już tyle czasu spędzać na dworze bardzo fajną pozycją może okazać się właśnie tak książeczka. Pomoże ona dziecku rozwijać umiejętności pisania. Moim zdaniem to super pomysł na zabawę i naukę w jednym. 

Ja polecam i zapraszam na stronę Wydawnictwa NIKO oraz do polubienia na Facebooku

13 komentarzy:

 1. Uwielbiam takie książeczki córcia mniej woli ścieranie niż rysowanie :) ale ostatnio zgubiliśmy pisac więc książeczki w odstawkę :) i mam spokój bo się bili o pisak

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna książeczka dla małych dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. książeczka dobrze mi znana i również przez nas uwielbiana :) ma w sobie wszystko to co dzieci lubią, a możliwość zmazywania daje im możliwość poprawy błędów

  OdpowiedzUsuń
 4. Super książeczka ale moja córeczka jest już na nią za duża ;) ale jak miała 3 , 4 latka to lubiła w takie rozwiązywać :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wydawnictwo Niko ma super książki, a prezentowana jest tego dowodem. Jej jeszcze nie mamy , ale fajny pomysł chociażby na wieczorne szaleństwa

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię wydawnictwo Niko.Dla mojego Mikołajka ciekawa propozycja i jeszcze może na końcu pokolorować.Super propozycja na jesienne wieczory.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wydawnictwo Niko ma bardzo fajne książeczki :D

  OdpowiedzUsuń
 8. ciekawa na jesienne wieczory w sam raz ewelina tkacz

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetne są takie książeczki !!! Uczą i bawią !!!lubimy to!!!!

  OdpowiedzUsuń
 10. Spojrzałem na okładkę i zawartość i powiem szczerze- wiedziałem, że to Wydawnictwo Niko - tylko Oni potrafią tak w jednej książeczce rozpieścić dzieci! Super!

  OdpowiedzUsuń
 11. Bajeczne i cudowne :)) dlaczego jak ja byłam mała takich książeczek nie było :(

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger