10/03/2016 03:56:00 PM

Wydawnitwo MD Monika Duda- Zabawy z bajką Marzenie Różyczki

Kolejna książeczka na naszej półce, a w sumie na półce naszej siostrzenicy, bo uważałam że bardziej pasuje dla dziewczynki to Marzenie Różyczki. 
Książeczka pięknie wydana, napisy na okładce są wytłaczane i pozłacane, co nadaje książce elegancji . Całość wykonana jest bardzo starannie i z dbałością o każdy szczegół. Książeczka jest formatu A4, a w niej skrywają się przepiękne ilustracje z bardzo ciekawą historyjką o trzech siostrach (elfach) zamieszkujących zaczarowany Las. Jak to w bajkach bywa każda z sióstr była inna (w życiu z resztą także tak jest). Jedna z sióstr Różyczka marzyła o tym by opuścić zaczarowany las i poznać prawdziwy, realny świat. Jej marzenie spełnia przystojny książę Ludwik. Różyczka trafia do realnego świata, tam zostaje piękną damą, która poślubia młodego, przystojnego młodzieńca. I jak to w bajkach bywa żyli długo i szczęśliwie;) 

Ale to nie koniec książki, bo poza opowiadaniem z pięknymi ilustracjami książka zawiera też zbiór różnorakich zadań i zabaw la dzieci. Znajdziemy tam różne polecenia,między innymi policzyć kwiatki, a później podskoczyć tyle samo razy ile jest kwiatków i dopiero później można kolorować kolorowankę. 

Książeczka jest bardzo ciekawa, zadania są ciekawe, różnorakie i zachęcają do zabawy dzieciaczki . Wywołują dużo uśmiechów na twarzy a to przecież najważniejsze. Ja polecam:) i Zachęcam do odwiedzenie  strony Wydawnictwa MD Monika Duda oraz do polubienia wydawnictwa na Facebooku.

11 komentarzy:

 1. fajna ech czasem żałuję że jak ja byłam dzieckiem nie mieliśmy takich książeczek

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa książeczka a ten zbiór zadań jest miłym zaskoczeniem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. CHYBA KAŻDA MAŁA DZIEWCZYNKA LUBI KSIĄŻECZKI O ELFACH :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Marzenie różyczki i każdej dziewczynki :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Córeczka moja napewno chciałaby taką..bardzo fajna 😊 plus za dodatki

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaka cudna książka Ewelina Tkacz

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger