10/14/2016 06:07:00 PM

Equilibra- Delikatny szampon do ciała i włosów Bagno

Dzisiaj pora na naszego nowego łazienkowego przyjaciela od Equilibra- Bagno szampon jest niesamowity. Bardzo delikatny, jedyny taki który ładnie pachnie, nie szczypie w oczy i pięknie się piękni, ale i też szybko i sprawnie spłukuje. Bez łez, bez złości i bez krzyków. Mycie głowy stało się przyjemnością.My szamponu używamy wyłącznie do włosów, jest bardzo wydajny, wystarczy naprawdę niewiele płynu by się ładnie pienił. Spłukuje się błyskawicznie, a włoski po nim są pachnące, mięciutkie i lśniące.
Co więcej szampon jest na aloesie, więc ma działania łagodzące, nawilżające i wspomagające gojenie ran, więc gdyby używać go do ciała to na pewno przyniesie wiele korzyści. Szampon od Equilibra nie zawiera SLS i SLES, nie zawiera parabenów i sztucznych barwników oraz wazeliny. Jest odpowiedni dla alergików i dla skóry bardzo wrażliwej. Można go stosować od narodzin.My go pokochaliśmy od pierwszego razu, u nas wiecznym problemem były szampony do włosów. Prawie każdy producent obiecuje, że nie będzie szczypać w oczy, ale jakoś niewiele jest takich szamponów w rzeczywistości. Equilibra okazała się tym, który faktycznie ratuje mi życie. Mój Filip nie znosi myć głowy, do dziś dnia płacze jak tylko zaczynam moczyć mu włosy wodą. Zawsze po takim myciu mój syn płakał i tarł oczka, wiedziałam, że to dlatego, że po prostu szczypią go od szamponu. Odkąd używamy Bagno Szampon od Equilibra nie ma tarcia oczek, nawet płaczu jest niewiele.


Ja jestem bardzo zadowolona dlatego polecam Wam Equilibra i zapraszam także na ich Facebooka.

12 komentarzy:

 1. Oj znam ten ból córcia ma 5 lat i może od roku mogę jej normalnie umyć co prawda nie było krzyków ale nie znosiła krótko płakała potem było w miarę i teraz w końcu nawet lubi myć. Za to mój młodszy ....to jest wyzwanie co prawda ost jej lepiej ale mycie włosów to krayk lub płacz i to nie ma nawet nic wspólnego z szamponem :P on nieznosi mycia na samo słowo myjemy głowe jest panika :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szampon dobrze mi znany i zgadzam się z każdym twoim słowem. Doskonale myje całe ciało oraz włosy, fajny jako piana w wanie, nadaje się do długich włosów - same zalety :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielki plus za spłukiwanie szybkie, Tosia,ma kręcone wloski i obecny s szampon.jest kiepski do splukiwania. A jednak przy dwójce bąbelkow w wannie czas jest cenny

  OdpowiedzUsuń
 4. ZGadza sie niby nie szczypie, a realia inne :( musimy ten wyprobowac

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój Mikołajek nie lubi mycia włosów,bardziej spłukiwania bo zawsze mówi "nie deszczyk" może po tym szamponie bardziej się przekona :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie, że skuteczny i problem z myciem włosów jest zakończony... Nie znma tych preparatów z tej firmy...ale warto spróbować

  OdpowiedzUsuń
 7. Szampon w sam raz dla nas Ewelina Tkacz

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawy produkt, mamusie dziewczynek wiedzą jak to jest myć główkę córeczce a ona w płacz :( ale już problem może zostać zażegnany

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger