6/27/2016 07:21:00 PM

Prestige Cosmetics- Ultimate Brow Definer

Zawsze zazdrościłam wszystkim dziewczynom (tak nawet tym nastolatkom też) kiedy przechodziły koło mnie i miały takie wyraźne i równiutkie linie brwi. Moje brwi tak jak i rzęsy są dość jasne i nie zawsze wyglądają dobrze, ale od jakiegoś czasu wiem że jest na to sposób. Prestige Cosmetics mają świetną kredkę do brwi, a jej użycie jest naprawdę bardzo proste i nawet ktoś taki jak ja, laik w dziedzicie kosmetycznej poradzi sobie z narysowaniem , a w zasadzie podkreśleniem lini brwi. Moja kredka ma odcień BU-01, czyli jak dla mnie idealny brąz. Kredka ładnie podkreśla linię brwi, sprawia że są wyraźne, ładne, bez widocznych rolowań kredki. Kredka nie spływa, nawet w czasie upału świetnie trzyma się na skórze. Przy kredkce mamy też szczoteczkę do przeczesania brwi, więc układają się idealnie równo, nie sterczą- zdarza mi się po nocy że brwi się źle zależały , a dzięki szczoteczce mogę je przeczesać i wyglądają sto razy lepiej niż kiedyś. 
Kredka jest miękka, wysuwana (wykręca się ją w miarę zużycia) nie łamie się, nigdy nie zdarzyło mi się by nałożyć jej za dużo, bo malowanie nią to naprawdę czysta przyjemność. Kiedyś miałam w domu cień do brwi i miałam ogromny problem pomalować nim brwi tak by były bardziej widoczne i jednocześnie wyglądały na prostą, równą linię brwi. Teraz nie mam z tym problemu, jak ja to mówię jak mi się machnie to i tak jest prosto, bo malowanie kredką to naprawdę czysta przyjemność. Kredka jest trwała, ma ładny odcień, nie roluje się , nie spływa i do tego naprawdę prosta w użyciu dlatego polecam ją każdej kobiecie:) I zapraszam do polubienia Prestige Cosmetics Polska.

11 komentarzy:

 1. Podsunę ten opis kredki żonie :) ... Bardzo ciekawa opinia

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj fajnie tylko ja poproszę czarną :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Super. Brak brwi to moja zmora. Henna domowa schodzi szybko, a do kosmetyczki zawsze przy malych dzieciach są inne priorytety niż uroda. Fajnie że są takie kredki :-) musiałabym sie tylko nauczyć malować

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa opinia Ewelina Tkacz

  OdpowiedzUsuń
 5. Nabrać trochę wprawy i można malować brwi :) Super kredka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. skoro kredka wypróbowana i polecona to panie powinny ją same przetestować

  OdpowiedzUsuń
 7. Moja żona ciągle narzeka na brwi, taki produkt plus lekcja malowania byłby dla niej idealnym prezentem

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger