5/19/2016 02:27:00 PM

Klaudunia.pl- Tygrysek

Ostatnio dużo podróżujemy, niestety głównie do lekarzy. Syn nie lubi długich podróży, więc każda zabawka jest na wagę złota. Każda która go zajmie. Taką zabaweczkę otrzymałam od sklepu Klaudunia.pl.

Tygrysek, słynny Tygrysek z bajki Kubuś Puchatek, to ulubieniec dzieci, mojego syna także. Już pierwsze spotkanie okazało się bardzo owocne. Tygrysek nie jest wysoki- ma około 12 cm, a w łapkach trzyma tabliczkę z napisem " I love my car", ma także specjalny przylepiec, do szyby.Miś jest bardzo miły, jego wykonanie jest staranne, szwy się nie rozchodzą, jest mięciutki. Jego kolorki są bardzo miłe dla oka i realistyczne, względem bajki. Spotkałam się już z róznymi misiami z bajki Kubuś Puchatek i niektóre były dla mnie karykaturami tych przesympatycznych postaci, Tygrysek od Klaudunia.pl jest śliczny i taki jak go widzimy w ekranie telewizora:) 


Tygryska można przylepić do szyby, za pomocą przylepca i wtedy dziecko może się nim bawić. To znaczy , jak dla mnie taka forma zabawy to raczej dla tych maluszków, co by ich oczka się czymś zajęły. Mój syn preferuje zabawę bez przyczepiania:)
Kocha , tuli i całuje swojego misia, nie tylko w samochodzie, ale i w domu Tygrysek stał się nowym kompanem zabaw. Najbardziej lubi kiedy w tv leci Kubuś i może odgrywać swoim Tygryskiem role z bajki. Tygrysek świetnie umila czas. Polecam Wam serdecznie sklep Klaudunia.pl i zapraszam także do odwiedzenia ich na Facebooku.

8 komentarzy:

 1. oj taka niepozorna zabawka a jak działa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sliczny ten tygrysek :-) fajny tez umilacz podróży

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak ślicznie z nia wygląda

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny przyjaciel Ewelina Tkacz

  OdpowiedzUsuń
 5. Zam sklep i planuje już zakupy:) zabawki mają w przystępnych cenach, dostosowane do wieku naszej pociechy. Uroczy tygrysek! :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Zam sklep i planuje już zakupy:) zabawki mają w przystępnych cenach, dostosowane do wieku naszej pociechy. Uroczy tygrysek! :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Super zabawka i jeszcze można przylepić :)

  OdpowiedzUsuń
 8. fajny mały tygrysek a jaki pocieszy dla dziecka

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger