5/09/2016 02:29:00 PM

Meglio Odtłuszczacz uniwersalny

Dzisiaj kolejny z produktów, jaki miałam okazje przetestować dzięki uprzejmości firmy Meglio- odtłuszczacz uniwersalny .


Ponownie jak przy odkamieniaczu jego aplikacja jest bajecznie prosta, bo jest w sprayu. Odtłuszzacz uniwersalny okazał się być bardzo przydatny u nas w domu. Nie tylko do czyszczenia kuchennej płyty, czy płytek za płytą gazową. Nie tylko w kuchni jako pomocnik w doczyszczaniu naczyń kuchennych i nawet nie tylko w łazience w walce z tłustymi smugami pozostawionym po mydle , ale chyba to co najbardziej mnie zachwyca odtłuszczacz uniwersalny to moje wybawienie w praniu.
Tak w praniu właśnie odtłuszczacz sprawdza się rewelacyjnie, a mam co czyścić z tłustych plam, bo czasem zastanawiam się,czy w domu mam jedno czy jednak dwójkę dzieci, które wiecznie się brudzą. Tłuste plamy na ubraniach to moja zmora. Do tej pory czyściłam je (o ile miałam cierpliwość) przy pomocy płynu do zmywania, ale trwało to dłużej i kosztowało mnie sporo cierpliwości. Teraz psikam sprayem na tłustą plamę, odczekam kilka chwil, wrzucam do pralki i piorę. Plamy znikają i mam powód do radości:)W kuchni także ułatwił mi życie, szorowanie tłuszczu, który pryska podczas smażenia , jak ja tego nie cierpię, zwłaszcza na szklanej płycie, wszystko się rozmazuje a nie czyści. Dzięki Meglio nie mam z tym problemu. Nie wspomnę już, że wreszcie doczyściłam okap kuchenny z tego trudnego osadzonego tłuszczu. Meglio odtłuszczacz uniwersalny sprawdza się też w szybkim czyszczeniu piekarnika i mikrofali, a do tego wszystkie ma świeży, cytrynkowy zapach.


Odtłuszczacz uniwersalny przyda się także do czyszczenia silników, kominków, grilli i wszystkich tych trudnych do odtłuszczenia powierzchni . Ja swój odtłuszczacz mam i nie zamienię go na żadne inne półśrodki. Jest tani i skuteczny więc co trzeba więcej, tylko kupować:)
Wam polecam  Meglio

7 komentarzy:

 1. Sper przydałoby mi się do kuchni bo ciężko domyc kuchnię

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny produkt, przydałby mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piszą wszędzie o nim,same pozytywne opinie i ten zapach nie ma rady trzeba kupić zapas :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajny produkt ewelina tkacz

  OdpowiedzUsuń
 5. lubię środki w sprayu :) produkt bardzo ciekawy

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger