5/23/2016 03:48:00 PM

AWM- Bajkowy Pędzelek 2 Pinokio i Przyjaciele

Znacie już AWM i wiecie, że to niesamowite wydawnictwo ma same super produkty. My z racji tego, że utknęliśmy w domu (znowu zapelenie uszu) postanowiliśmy trochę umilić sobie czas, kiedy jedynie możemy popatrzeć przez okno, na piękne słoneczko i malujemy. Ale jak malujemy! Ot cały sekret tkwi w tej czarodziejskiej książeczce.
Bajkowy Pędzelek to zbiór malowanek o łącznej długości 5 metrów! % metrów malowania tak to jest niemała frajda. Dla mnie też, bo do tej pory nie pozwalałam synowi jeszcze na malowanie pędzlem i farbami, jedynie farbami do rąk malowaliśmy.

Pierwsze spotkanie z pędzelkiem i bez farb, hmm wydawało się dziwne, ale szybko okazało się, że to super zabawa.

Żeby malować wystarczy woda, pędzelek i Bajkowy Pędzelek (kolorowanka).
Jak to działa? Moczymy pędzelek we wodzie i malujemy, tak jakbyśmy malowali farbkami, a pod wpływem wilgoci karki zmieniają kolory i naszym oczom ukazuje się kolorowy obrazek. Warunek jest jeden należy używać małej ilości wody, bo kolorowanka jest dwustronna i zbyt namoczona strona puści kolorki z obu stron.Po zamalowaniu strony trzeba poczekać aż wyschnie i można malować kolejne. Kolorowanka daje Filipkowi wiele radości, uczy cierpliwości i precyzji ruchów. Ja daję kolorowankę pędzelek i wodę i nie mam obaw, że odwrócę się by przewrócić kotleta na patelni, a Filip w tym czasie zabawi się w Picasso na ścianie;) bo wodą nic nie zdziała. To naprawdę super pomysł, na czystą zabawę w malowanie.

A obrazki sa naprawdę bardzo ciekawe. Polecam Wam odwiedzenie strony wydawnictwa AWM oraz zapraszam do polubienia na Facebooku

10 komentarzy:

 1. Super kupuje czasem książeczki do malowania wodą ale tam szybko sie niszczy i nie sa tak fajne jak ta :) oj widze mine córci ona takie uwielbia

  OdpowiedzUsuń
 2. AWN ojj tak dobrze znam
  Ale o takiej kolorowance słyszę pierwszy raz
  Super :-)
  Wiele godzin spokoju w domku

  OdpowiedzUsuń
 3. Super :-) ja również mam w planach zakup takiej książeczki :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacyjna Ewelina Tkacz

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwszy raz widzę taką malowankę.Pewnie i mojemu Mikołajkowi spodobałaby się :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajna kolorowanka, mojemu synowi z pewnością by się spodobała

  OdpowiedzUsuń
 7. fajne wodne kolorowanki i jaki długi arkusz

  OdpowiedzUsuń
 8. Taka długa kolorowanka to świetna sprawa :) A jaka radość :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger