4/29/2016 04:18:00 PM

CAROL, haft komputerowy, nadruki, odzież- koszulka z nadrukiem i naszywki

Dzisiaj przygotowałam wpis o koszulce z nadrukiem, jaką otrzymałam od CAROL, haft komputerowy, nadruki, odzież. Koszulka biała, klasyczna, bawełniana, z bardzo fajnym, kolorowym, dziecięcym nadrukiem z przodu koszulki i logiem na tyle. Koszuleczka naprawdę fajnie się nosi, mój syn w niej szaleje i ie zapocił się jeszcze w niej ani razu. Po praniu łatwo się ją prasuje, nie wymaga jakiegoś dodatkowego czasu na kolejne prasowania, jak to bywa z niektórymi koszulkami.
Nadruk wykonany jest bardzo starannie, jest bardzo oryginalna, a przede wszystkim po praniu nie schodzi, nie odbarwia się. A sama koszulka po praniu nie kurczy się, ani nie wyciąga, więc posłuży na dłużej niż niejedna sklepowa bluzeczka.

Nasza koszulka jest nie tylko dobra jakościowo, ale przede wszystkim oryginalna. Teraz w sklepach pełno jednakowych koszulek dla dzieci. Wszystkie takie same, połowa dzieciaczków biega w identycznych koszulkach. Może to komuś wyda się śmieszne, ale ja bardzo lubię kiedy mój syn jest wyjątkowy, pod każdym względem, także tym ubraniowym. Dlatego też koszulkę od CAROL, haft komputerowy, nadruki, odzież uważam za wyjątkową, bo na pewno nikt w okolicy takiej nie ma:)

Dodatkowo w paczuszce znalazłam też 3 naszywki, które przy moim szalonym odkrywcy na pewno przydadzą się jako łatki na dziurki w spodniach. Ale i nie tylko, bo taka naszywka może zdobić np kurteczkę dżinsową, albo spodnie (niekoniecznie zakrywając dziurki)  Są wyhaftowane, kolorowe i zabawne. Na pewno je wykorzystamy do naszych ciuszków.Polecam Wam odwiedzenie stronki 
CAROL, haft komputerowy, nadruki, odzież oraz polubienia ich na facebooku

7 komentarzy:

 1. Sliczna a naszyfki fakt bradzo pomocne

  OdpowiedzUsuń
 2. Super bluzeczka akurat rozglądam się za ciuszkami dla małego na lato :)

  OdpowiedzUsuń
 3. sliczna bluzeczka :) ewelina tkacz

  OdpowiedzUsuń
 4. fajna takie t-shirty podobają mi się dla syna

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczna, a model wygląda w niej uroczo :) Fajny syneczek :))

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger