4/21/2016 09:44:00 PM

U Baby Jagi- Czarny koń


Jakiś czas temu do naszego domu zawitał nowy członek rodziny, czarny konik wykonany U Baby Jagi:)


Konik początkowo przeraził wielkością mojego syna, który nie wiedzieć czemu boi się większych pluszaków. Ale pokazałam mu jak mama się z konikiem Felkiem zaprzyjaźnia i Felek jest nowym kompanem zabaw Filipka. Dosłownie, bo Filipek nosi go za sobą wszędzie, karmi, głaszcze i ujeżdża. Biedny Feluś wszystko znosi;)


Konik wykonany jest naprawdę starannie i tak naprawdę żadne zdjęcie nie odda jego uroku, trzeba go dotknąć, przytulić żeby zrozumieć ile to ciężkiej pracy zostało włożone by wykonać takiego wspaniałego konika.Konik ma grzywę, spiczaste (typowe dla koni) uszy. Jest to jedna z pierwszych maskotek, w która jest tak dobrze wypchana, to znaczy Pani nie szczędzi na wypełnieniu, a to bardzo ważne, bo nieraz miałam już piękne podusie, ale słabo wypełnione i po kilku praniach i kilku miesiącach używania została z nich poszewka.
Konik jest naprawdę mocno wypchany, aż twardy;) Mój syn go ujeżdża, śpi koło niego. Najbardziej mnie bawi to, że koń zajmuje pół łóżka a Filip drugie pół. Jego rozmiar naprawdę przerósł moje wyobrażenia. Po prostu nie spodziewałam się, że te koniku U Baby Jagi są tak olbrzymie:)

Tak jak pisałam mój syn szaleje z konikiem, czasem zdarzy mu się go szarpnąć, czasem koń o coś zahaczy, jednak jest tak dobrze uszyty, że nie puściła jak do tej pory ani jedna nitka.Koń może służyć jako zabawka, przytulanka, ale i też świetnie spisuje się jako poducha, czy też dekoracja pokoju.
Mój syn nie może mieć żywych zwierzaków w domu, bo zwierze to istota żywa, której należy się tez odpowiednia ilość czasu, chociażby żeby z nim wyjść (pies), czy wysprzątać klatkę, nakarmić, zdaję sobie z tego sprawę, że u nas zwierzak by cierpiał, bo mnie z reguły brakuje czasu na własne posiłki, a tym bardziej dokarmianie zwierzaka, dlatego dla nas ten konik to taki pupil domowy i nowy członek rodziny. Zwierzak, który nie potrzebuje wyprowadzania, karmienia, ale jest idealny do tulenia.Koń jest uroczy, naprawdę wykonany niezwykle starannie. Grzywa, ogon i kopyta wykonane są z gładkiej, czarnej bawełny, a cała reszta z ciemnej bawełny z motywem serduszek.

Uwielbiam go:) A Was zapraszam do U Baby Jagi i polecam Wam serdecznie, bo twory spod igły Pani Jadwigi są cudne:) 

7 komentarzy:

 1. Pięknie dziękuję i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Słodki kucyczek w fajnych wzorach

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny :) Tosia kocha zwierzaki ale za kucyki i koniki to ubóstwia. Fajna opinia i rewelacyjny konik

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny myślę,że spodobał by się moim dzieciom.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger