9/27/2016 10:50:00 AM

AWM- Berek Literek czyli psoty od A do Z

Dzisiaj przychodzę do Was z propozycją pozycji książkowej, książka która rozbawi największego ponuraka.
Autorka Pani Agnieszka Frączek to niezwykła kobieta, dlaczego? Nie czytałam jeszcze tak finezyjnych opowiastek, tak zabawnych, tak barwnych o abecadle. Te czytanki nie jednokrotnie przyprawiały mnie o łamanie języka. Naprawdę super dobrane słowa tak by w wierszyku o literze G pojawiało się jak najwięcej słów na g, a w opowiastce o C na literkę c. Język łamałam sobie nieraz, a śmiałam się z synkiem cały czas przy czytaniu zabawnych opowiastek .
Berek Literek to nie tylko zbiór zabawnych , pełnych humoru opowiastek, ale także zbiór przepięknych ilustracji. Ilustracje, które pobudzą wyobraźnię chyba każdego, są barwne, zabawne i przedstawiają, obrazują scenki z opowiastek. 
Berek Literek czyli psoty od A do Z to zbiór opowiadań zamknięty w twardej oprawie, książka wydana w dużym, bardzo poręcznym wydaniu. Książka pięknie się prezentuje, a ilustracje zachwycają swoimi barwami i humorem. 
Berek Literek czyli psoty od A do Z to książeczka, którą polubi i maluszek i starszak. Dużo w niej humoru, ba dużo w niej absurdów, ale które dziecko nie lubi sytuacji absurdalnych, wymyślonych, nierealnych. Dzieci uwielbiają takie zmyślone, fantastyczne zdarzenia, ale mimo to chyba najfajniejsze jest właśnie w tej książeczce to, że można z dzieckiem nieźle poćwiczyć- ćwiczenia logopedyczne z tą książką macie gwarantowane. Tyle w niej łamańców językowych, które naprawdę świetnie posłużą Wam jako ćwiczenia prawidłowej wymowy. 
My uwielbiamy Berek Literek czyli psoty od A do Z. Czytamy ją już enty raz, a ponieważ Filip ostatnio wszedł w fazę intensywnego powtarzania po mnie słów mamy pełne pole do ćwiczeń prawidłowej wymowy. Polecam Wam tą książeczkę jest rewelacyjna:) Zapraszam do AWM i na ich Facebooka.

10 komentarzy:

 1. super muszę pomyśleć dla swoich urwisów

  OdpowiedzUsuń
 2. Berek literek :-) bardzo fajna recenzja a książeczka w samraz dla dzieci :-) w koncu dawka humoru codziennie musi być :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa książeczka dla małego jak i starszego dziecka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna książka która idealnie łączy zabawę z nauką

  OdpowiedzUsuń
 5. super książeczka dla każdego malucha

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger