9/01/2016 11:37:00 AM

Król zabawek.pl- domek z mebelkami

Dzisiaj mam dla Was propozycję solidnej i bardzo funkcjonalnej zabawki od Król zabawek.pl.

O czym mowa? O ślicznym, drewnianym domku. Jego montaż zajmuje może 15 min, z czego 5 minut zajęło mi proszenie Filipa, żeby oddał mi wszystkie elementy;) Domek jest skręcany na drewniane śruby, szybkie, proste  przyjemne skręcanie i zabawka stabilna, gotowa do zabawy.
W wyposażeniu domku znajdziemy także: łóżko, stoliki, telewizor, krzesełka, wyposażenie łazienki, szafę, kanapę, fotel i inne domkowe mebelki. Początkowo przy zamawianiu miałam myśl, że mebelki po prostu nie będą w użyciu, bo domek miał służyć do zabaw figurkami i dla autek. Ale wiecie co Mój syn nie pozwala mi przestawić ani jednego mebelka. Jego pepki, masze i inne figurki mieszkają w domku i zabawa trwa nieprzerwanie od 2 tygodni. Domek trochę wędruje po domu, nie jest ciężki więc mój mały siłacz bez trudu domek przestawia i przenosi. Bez obaw domek mimo, że niezbyt ciężki jest bardzo wytrzymały. Zdarzyło się mojemu Filipowi przewrócić domek, bo zawadził nogą, nic się nie stało, chociaż domek uderzył mocno o ziemię. 

Domek jest bardzo ładny, super wykonany, każdy element jest gładziutki, bez żadnych zadr, nie ma więc obaw o mniejsze dzieci, żadna krzywda się im nie stanie. Domek jest moim zdaniem uniwersalny, bo ktoś może powiedzieć domek to dla dziewczynki tylko. Mój Filip kocha różne figurki, ma ich mnóstwo brakowało mu domku, który je pomieści, teraz może się bawić, odgrywać sobie scenki z bajek obejrzanych w tv, siada i porusza figurkami w domu, więc nie uważam, że to zabawka tylko dla dziewczynek. 
Zabawka jest na pewno na lata, bo nie jest z tworzywa łamliwego, dodatkowo zawsze możemy sobie domek pomalować na dowolny kolor, przemalować np w remizę strażacką, albo komisariat .

Ja polecam Wam domek, który zakupić możecie wcale nie zabójczo wysokiej cenie u Król zabawek.pl. Zapraszam Także do polubienia ich na Facebooku.

10 komentarzy:

 1. Jejku ale fajny moim by sie przydał o ile by przetrwał wojne o niego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny domek i drewniany więc na pewno długo posłuży :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny domek choć na pierwszy rzut oka wydawał się większy . Wygląda na solidny a do tego ma figurki . Bardzo fajna zabawka w uniwersalnych kolorach zarówno dla chłopca jak i dziewczynki pomagająca rozwijać wyobraźnię i pomagająca zapoznać dziecko z różnymi rolami .

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale fajny i drewniany sama bym się bawiła

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniały Mikołajek pewnie by się ucieszył i dla Dominisi też by był o ile Miki by ją dopuścił :) Drewniany na długo posłuży a dziecko może ciekawie bawić się.

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudowny domek a gdyby Tosia i zobaczyła ta świnka Peppa to juz bym słyszała #ja chcę :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Domek bardzo fajny ! Świetny pomysł na zabawę dzieci

  OdpowiedzUsuń
 8. drewniany domek na długo posłuży podczas dziecięcych zabaw

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger