9/27/2016 01:36:00 PM

Dumel- Traktor Farmer

Jakiś czas temu do naszego domku przyleciał fantastyczny Farmer Dumelek, ze swoją wesoła zagrodą. Początkowo myślałam, że Filipek już jest za duży na takie zabawki. Myliłam się dopiero teraz ma prawdziwa frajdę z farmera. Przez pierwszy tydzień nie bawił się niczym innym poza Farmą. Traktorek z farmerem Dumelkiem, to wspaniała zabawka. Po pierwsze wesoła, edukacyjna. jeśli macie problem z powtarzaniem przez dziecko odgłosów zwierząt, to zdecydowanie polecam traktorek. Na jego przyczepce znajdziecie wesołe, kolorowe zwierzątka, które możemy dowolnie wyjmować i bawić się nimi osobno, ale po naciśnięciu zwierzątka na przyczepce -wydają dźwięki , odgłosy zwierzątek:)Pan Farmer Dumelek także świetnie śpiewa, mój Filip uwielbia włączać farmera i sam tańcuje wokół traktorka:)
Traktorek po naciśnięciu komina jeździ i gra piosenkę o traktorku. Traktorek jedzie wolno, a pioseneczka jest przyjemna dla ucha, na pewno nie wystraszy się jej dziecko. Niestety na rynku mamy sporo zabawek grających, ale krzyczliwie, traktorek Dumelek gra spokojnie, przyjemnie i na pewno zachęci tym do siebie dzieciaczki.Traktorek jest kolorowy, kolorki ma przyjemne i jest naprawdę trwały, jeśli ktoś obawia się, że dziecko (mała psujka) coś zepsuje, nie ma szans. Mój syn demolka chodząca, traktorek kilka razy lądował już z półki, z łóżka na podłogę i działa bez zarzutów, jest cały i nie ma ani ryski.
Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 1 roku życia i tak naprawdę nie widzę w niej ograniczeń co do zabawy przez dzieci starsze. Mój Filip wymyśla nowe zabawy z udziałem farmera , rozwija swoją wyobraźnię, tym bardziej że pół wakacji rozpaczliwie gonił za traktorem dziadka;) Teraz może sobie odgrywać scenki z wakacji:)
Traktor przewozi nie tylko zwierzątka z zestawu, mój syn ma wiele pomysłów, więc przewozi pasażerów, drzewa i inne figurki. Filip tylko naciska komin żeby Dumelek sam się poruszał i idzie w ślad za nim, od czasu do czasu nakierowując na właściwą drogę. 

Mnie osobiście najbardziej urzekły odgłosy zwierzaków, wiem jest wiele zabawek z odgłosami zwierzaków, ale tu typowa Farma na traktorze, typowe figurki zwierzaków, które wydają typowe dla siebie odgłosy. Moim zdaniem dziecko jest bardziej świadome, patrzy, dotyka świnki i ją słyszy, a nie tylko naciska obrazek świnki.

W domu mamy jeszcze kilka innych zabawek Dumel, między innymi Magic Jiny, które rozbrajają nawet mnie;) Dumel to świat zabawek z pomysłem, zabawek wykonywanych z pasją, dla dzieci i zabawek, które się nigdy nie nudzą, dlatego ja Zapraszam Was do świata Dumel Discovery i do polubienia ich na Facebooku.

10 komentarzy:

 1. Oj super fajnie lubie trwałe zabawki tez mam psuje 2szt choc córcia powol;i wyrasta im starsza tym mniej psuje ale młodszy nadrabia

  OdpowiedzUsuń
 2. coś dla mojego synka :) lubi traktorki bardzo

  OdpowiedzUsuń
 3. śpiewający farmer :) nieźle :)) ale świetna zabawka :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajna zabawka i posłuży dziecku przez kilka lat.Mój Miki też niby duży chłopak a podbiera siostrzyczce grzechotki i inne jej zabawki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Traktorek z Dumel to świetna zabawka , która zagościła także w naszym domu . Moje dzieci bawią się nią do teraz tłumacząc ,że z zabawek dla rolnika nigdy się nie wyrasta :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger