9/08/2016 08:56:00 AM

FARO_ Poszewka na jasiek ze Smerfami

Do testowania otrzymałam także poszewkę na jaśka ze Smerfami, a w zasadzie z jednym smerfem Ważniakiem ;) 
Mój syn jest wielkim fanem smerfów dlatego poszewka szybko trafiła na podusie, w zasadzie po wypraniu. (Mam nadzieję, że każdy rodzic pamięta o tym, by nowy ciuszek, pościel, kocyk wyprać prze podaniem dziecku do użytku. Jeśli ktoś uważa , że to głupota, to jest w wielkim błędzie. Każdy producent zaleca wypranie nowych rzeczy, a ostatnio dowiedziałam się, że nawet 3 krotnie powinno się przepłukać kolorowe (nie jednolite) tkaniny). Tak więc pomimo, że bałam się, iż tak żywe kolory zaraz po praniu wyblakną zrobiłam zdjęci na podusi przed praniem i po . Różnica jest minimalna, jedynie w giętkości tkaniny. Nowa-sztywna, uprana miękka i bardziej mnąca się. 
Poszewka FARO nie puściła koloru, nie pofarbowała innych moich pościeli pranych razem z nią, nie postrzępiła się i nie powyciągała. Jest bardzo ładna, a mój syn szaleje za Ważniakiem.
Zasuwana, na zakryty suwaczek, bezpieczny dla dzieciaczków. Mój syn uwielbia ją, nie nie śpi na niej, ona ma być ozdobą pokoiku. Ładnie się prezentuje:)
My sobie ją bardzo chwalimy i ją bardzo lubimy, dlatego ją polecamy Wam i zapraszamy do FARO oraz polecamy polubić na Facebooku.

10 komentarzy:

 1. Sliczna :-) pasuje do smerfnego kocyka :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczna smerfy sa ponadczasowe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialna poszewka wykonana z dobrej jakości materiału za rozsądną cenę a do tego z Ważniakiem .

  OdpowiedzUsuń
 4. Ekstra :D Fajnie się prezentuje :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest świetna a po praniu nic się z nią nie stało.I to prawda,że trzeba prać nowe ubrania bo na ubraniach są chemiczne środki konserwujące.Dla dorosłych a tym bardziej dzieci gdzie skóra ich jest bardzo delikatna.

  OdpowiedzUsuń
 6. super wygląda i jakośc jaka dobra Mikołaj lubi Smerfy oglądać

  OdpowiedzUsuń
 7. śliczniutka :))) i z motywem ukochanej bajki :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger