4/28/2015 01:30:00 PM

Pachnący dom ze Złoty środek


Jakiś czas temu nawiązałam współpracę ze sklepem internetowymoferującym środki czystości


do testowania wybrałam sobie odświeżacz powietrza do domu. Mieszkając w bloku liczę się z tym , że niestety czasem zapachy gotującego obiad sąsiada przedostają się także do mojego domu. Zwłaszcza, że okno kuchni sąsiada jest obok okna mojego salonu, tak więc nie mogłabym w ogóle wietrzyć w ciepłe dni pokoju, jeśli nie chciałabym wąchać obiadu sąsiada. Ale i czasem podczas mojego gotowania w mieszkaniu mimo otwartych okien przez dłuższy czas utrzymuje się zapach jedzenia i co wtedy? Wtedy sięgam po mój Złoty Środek - DR Breef Oceanic.

Wystarczy jedno psiknięcie i w domu unosi się świeży zapach  morskiej bryzy. Trochę inny niż te zapachy ze sklepu, ładniejszy i nieduszący zapach. Do tego zapach zamknięty w butelce takiej jak płyny do okien, ze spryskiwaczem, jak dla mnie lepsze rozwiązanie niż te psikacze, co się naciska i psikają w górę, bo nieraz już zdarzyło mi, że tymi spryskiwaczami zapryskałam sobie ubrania, a tutaj nie ma takiej możliwości. Ustawiamy pompkę spryskiwacza tak jak chcemy i psikamy, bez obaw o to, że psiknie gdzieś na nas. Zapach skutecznie zabija inne nieprzyjemne zapachy, nadaje się i na zapachy kuchenne, jak i do łazienki czy też nawet do samochodu. Jest to naprawdę bardzo uniwersalny środek, który skutecznie zabija zapach smażonej cebuli, czy nawet smażonych kotletów, poradzi sobie z każdym brzydkim zapachem i świetnie odświeży każde pomieszczenie małe i duże. I jest wydajny, bo wystarczy jedno psiknięcie, ale uwaga ;) ja się na początku nabrałam i później musiałam wietrzyć mieszkanie. Zapach uwalnia się stopniowo, to znaczy zaraz po psiknięciu go nie czuć, dopiero w miarę opadania daje zapach, tak więc naprawdę wystarczy psiknąć raz, bo psiknięcie kilka razy tak jak ja zrobiłam za pierwszym razem skutkuje bardzo mocnym i intensywnym zapachem w domu, który np mnie już przeszkadzał.Zapach nie zostawia tłustych plam na podłodze, czego się na początku obawiałam, rozpylony opada powoli i w zasadzie znika od razu z podłogi, jeśli coś na nią opadnie. Jak dla mnie jest to Złoty Środek od ZŁOTE ŚRODKI, SKUTECZNY, WYDAJNY I ŁATWY W UŻYCIU,więc czego chcieć więcej? Polecam odwiedzić stronę sklepu Złote Środki

5 komentarzy:

 1. super ze sie spradza dobra rzecz

  OdpowiedzUsuń
 2. super zapach mimo ze mieszkam w domku taki zapach sie przydal by chetnie zajrze do nich

  OdpowiedzUsuń
 3. No proszę warto przetestować :) Chętnie zajrzę do sklepu i dla siebie znajdę złoty środek a że nie znam marki to chętnie się pokuszę na jej produkty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. to i wydajny jak tylu psiknięc nie potrzebuje Warto spróbować

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobry wybór <3 ten odświeżacz w dodatku super spryskuje :)
  chwalę ten wybór i zapach :D
  Teresa Soroka

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger