4/21/2015 11:45:00 AM

Ekologiczna Drogeria.pl - zestaw próbek


Dzisiaj chcę Wam przedstawić sklep

 

Możecie tam zakupić wiele fajnych produktów. Ja dostałam pakiet próbek, o których kilka zdań Wam chciałabym napisać.
 


W moim zestawie znalazły się próbki kosmetyków dla dzieci firmy Topfer, kilka próbek ekologicznych podpaski i wkładek Organyc i Naturacare  oraz próbka 50ml płynu do mycia naczyń Sodasan.

Wszystkie te próbki oczywiście używałam i to co mogę napisać, to z całego serca polecam, bo ja stałam się wielką zwolenniczką ochrony w trudne dni dla kobiet właśnie produktami ekologicznymi. Wkładki i podpaski są tak delikatne, że używając ich nawet ich nie czułam i przyznam się zdarzyło mi się samej złapać i pędem biec do toalety z myślą, że zapomniałam. Do tego są super chłonne, więc polecam serdecznie.

Kosmetyki dla dzieci marki Topfer są rewelacyjne, te kąpielowe i do użytku po kąpieli idealnie się spisywały i mimo, że to były tylko próbki to mogłam niektórych użyć 2-3 razy, bo są wydajne. Są delikatne, ładnie pachną iw 100% bezpieczne dla małych alergików.

Płyn do mycia naczyń o zapachu cytrynowym skradł moje serce. Uwielbiam zapach cytrynowy, a ten płyn nie tylko myje naczynia, ale przede wszystkim nie niszczy skóry dłoni, a u mnie ostatnio dłonie są ciągle wysuszone, więc ten płyn nie wysusza ich, nie wywołuje u mnie reakcji alergicznych, jest wydajny i skuteczny.

 

Jeśli więc chcecie zadbać o  środowisko , a przede wszystkim o siebie, polecam zajrzeć do Ekologiczna Drogeria.pl. Zapraszam także na ich FB

4 komentarze:

  1. super ze sie sprawdily chetnie zajrze do nich :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super coś dla mnie z chęcią zobaczę dokładny asortyment Drogerii :)

    OdpowiedzUsuń
  3. warto odwiedzic ich strone i tak zrobie

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger