4/23/2015 03:03:00 PM

Pieczątki Trodat


Od kilku tygodniu w naszym domu wszystko jest stemplowane, a wszystko to zasługa firmy


która to wykonała na specjalne nasze życzenie, wspaniałą pieczątkę dla mojego małego Łobuza.

 Pieczątka jest bardzo solidna uwierzcie mi, mój syn potrafi mocno uderzać, a ona twardo stawia stempelki i nadal się nie popsuła:)
 

Firma Trodat wykona pieczątkę taką, jak sobie zażyczycie, nie ma u nich żadnych ograniczeń, materiały które wykorzystują w tworzeniu pieczątek, są wysokiej jakości, dlatego jeśli potrzebujesz pieczątki na lata, albo tak jak ja dla zabaw synkowi polecam zakupić pieczątkę właśnie u nich.
 
Kolorowe tusze nie rozlewają się, ładnie się odbija i wcale nie trzeba ich mocno przyciskać, jak dla mnie są super. A do tego zamiast drewnianych stempelków, które jak znam życie mój syn pakowałby do buzi, mamy ładną pieczątkę, którą się nie pobrudzi, tylko odbija swoje imię na kartkach papieru, no czasem też na stole, ale na szczęście łatwo tusze zmyć:). Nie muszę się też martwić o wyschnięcie pieczątki, bo jest ona zamykana i można ją wsadzić do torebki bez żadnych obaw, że się nam otworzy czy wyleje.
Kolorowe pieczątki to super pomysł jak wyróżnić się z tłumu, a firma Trodat oferuje aż 16 kolorowych tuszy do wyboru, tak więc każdy może wybrać te kolory, które mu najbardziej odpowiadają. Każdy może stworzyć swoją, indywidualną pieczątkę bez wychodzenia z domu, bo zamówić pieczątkę można przez internet, a obsługa sklepu (z resztą bardzo sympatyczna) doradzi i szybko zrealizuje Wasze zamówienie.
Sami popatrzcie jaką fajną pieczątkę ma mój syn i gwarantuję Wam, że ta pieczątka daje jeszcze więcej frajdy, niż takie zabawkowe stempelki, bo dzieci czują się poważniejsze używając pieczątek takich jak dorośli :) Ja jestem bardzo zadowolona z jakości i wykonania naszej pieczątki, dlatego polecam gorąco odwiedzić sklep Pieczątki Trodat. Zapraszam Was też do polubienia firmy na FB


4 komentarze:

  1. a na scianach niemasz stempelkow u nas pewnie by byly

    OdpowiedzUsuń
  2. Super gadżet choć jak Ewelina już napisała też u mnie by były stempelki bo już mały zaczyna kolorować ściany po swojemu a co dopiero jak by dostał taką pieczątkę :) Nie mniej jednak to i tak bardzo fajny pomysł i dziecku sprawia wiele frajdy :)

    OdpowiedzUsuń
  3. świetny pomysł właściwie nie widziałem takich personalizowanych pieczątek dla dzieci wiec to musi być super zabawa dla dzieciaków

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger