7/25/2016 12:58:00 PM

Wydawnictwo AWM - Naklejaj baw się . W drogę

Dzisiaj mam dwa Was propozycję ciekawej książeczki, w sam raz w podróż . Wakacje w pełni, więc uważam, że taka książeczka nie jednego małego chłopca (a i dziewczynkę także) może zająć. Chyba kazdy rodzic martwi się o podróż i marudzenie dziecka. Ja sama ostatnio przeżywałam dylemat (o ile mogę to nazwać przeżywała, bo miałam jakies 15 minut na zastanowienie się czym w podróży zajmę dziecko).  I wiecie co? Pluję sobie w brodę, że nie pomyślałam o tej książeczce, bo szybko szybko i zapomniałam, że schowałam ją na gorsze, deszczowe dni, by trochę urozmaicić czas synowi.
Książeczka jest fantastyczną zabawą. Zawiera ponad 70 naklejek, a ja nie znam dziecka, któr nie lubiło by wyklejać. Ksiązeczka jest bardzo kolorowa, a jej tematyka skupia się na wszystkim tym, co związane z podróżą, poruszaniem się, drogą .

Nie dość, że zajmie czas w podróży, to jeszcze dziecko sporo może się z niej nauczyć. Głównie już takie strasze dzieci, tj. 6-7 latki, bo mój niespełna 3latek niewiele jeszcze z tej książeczki się nauczy- poza dobieraniem odpowiednich naklejek i przyklejanie ich w odpowiednich miejscach. W książeczce znajdziemy różne, ciekawe zabawy polegające głównie na przyklejaniu w odpowiednich miejscach naklejek. Ale wymaga to myślenia . Dziecko musi rozpoznawać przedmioty, litery, dodawać . Do każdego zadania jest też polecenie i pytanie, na które dziecko powinno odpowiadać. W ksiązeczce znajdziemy np pytanie jakim środkiem transportu dziecko chciałoby podróżowac i dlaczego? albo co zabierzes ze sobą w podróż? Są także zabawy na sukanie najkrótszej drogi, czy też szukanie różnic w obrazkach. Każda strona to inne ciekawe zadanie, dlatego dziecko nie będzie się podczas podróży nudzić.

Książeczka to naprawdę świetne rozwiązanie na czas podróży z dzieckiem, a do tego wspaniała zabawa i nauka przy okazji. Ja polecam tą książeczkę i zapraszam do odwiedzenia sklepu AWM oraz na facebooku.

11 komentarzy:

 1. Super ewelina tkacz

  OdpowiedzUsuń
 2. Naklejki.......... :) ..hihi Książka świetna !

  OdpowiedzUsuń
 3. Super :-) naklejki dzieci uwielbiają a tu jeszcze i poznajemy wiele ciekawych rzeczy

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj fajna akurat moja córa takie lubi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super książeczka umili czas dziecku nie tylko w podróży.

  OdpowiedzUsuń
 6. widać że jest super i ma dużo naklejek

  OdpowiedzUsuń
 7. Naklejki więc idealna książeczka dka mojej córki no i dla mnie również :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo fajna propozycja na wieczorki

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger