12/17/2019 12:22:00 PM

AMEET- Barbie Świąteczny Czas

Co prawda ta książeczka trafi do kuzyneczki Filipa, bo to zdecydowanie dziewczęca książeczka, ale chciałabym Wam ją pokazać przed świętami, bo może stanie się ona ciekawym dodatkiem do prezentu dla małej damy, może ona być dobrym zamiennikiem dla tej góry słodyczy, którą w paczkach od rodziny dostają nasze dzieci. Ja osobiście wolałabym książki zamiast słodkości, bo muszę je potem magazynować długi czas, wydzielać żeby nie były zjedzone na raz. A książka zawsze znajdzie miejsce :) No a jeśli jest to książka do kreatywnego wykorzystania- tak jak ta, to tym bardziej ucieszy, bo i dziecko ma zajęcie i dodatkowo kształtuje artystyczne zdolności dzieci:) 


Książka Barbie Świąteczny Czas to kreatywna zabawa na długie zimowe wieczory, jeśli Wasze małe damy nie mogą się już doczekać świąt podarujcie im tą własnie książkę. Z jej pomocą dziecko poczuje magię świątecznych przygotowywań, stworzy piękne świąteczne dekoracje. W środku książki znajdziemy wypychanki, wycinanki, brokatowe naklejki, kolorowanki i zadania.Dzięki tej książce powstaną piękne kartonowe dodatki do świątecznych sesji zdjęciowych, papierowe choineczki, sznury na choinkę, bileciki do oznaczenia prezentów  i wiele wiele innych.
Będzie to naprawdę wspaniale spędzony czas z książką, dlatego serdecznie polecam dla małych dam:)

Polecam Wydawnictwo AMEET

4 komentarze:

  1. Super że są karteczki na podpisy prezentów   i gadżety ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajna książeczka, wprawdzie do świąt jeszcze kilka chwil, to ja stosuję zasadę robienia „zapasów” i polowania na lepsze ceny jeszcze zanim sezon rozpocznie się na dobre. Moja siostrzenica uwielbia takie książeczki, a Barbie to jej „idolka”. Liczę, że w tym sezonie uda mi się trafić na równie ciekawe propozycje, mała jest trochę wybredna, ale gdy trafi się w jej gust i widzi się jej radość, to naprawdę świetny widok :)

    OdpowiedzUsuń
  3. to coś dla mnie - będzie pamiątka na lata dzieci lubią takie tematy, na pewno skorzystam z tego polecenia

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger