12/17/2019 11:53:00 AM

Egmont- Minecraft Podręcznik Podboju Oceanu

Ocean oceanowi nierówny, każdy to wie i to przyzna, ale te w Minecrafcie są szczególne i to o nich jest dzisiejszy podręcznik.
Małego formatu książka, w twardej oprawie, na pierwszy rzut oka taka niepozorna, a zawiera tyle pożądanych przez graczy informacji, co chyba żaden inny przewodnik internetowy. Oceany Minecrafta są tak samo ekscytujące i pełne niespodzianek co gry na powierzchni ziemi. Oceany Minecrafta sa pełne życia, ale i tez pełne niebezpieczeństw, dlatego powstał ten podręcznik, by pomóc graczom unikać zagrożeń i zdobywać cenne łupy. 
Książka zawiera sporo interesujących porad, wskazówek od ekspertów z Mojanga, dzięki którym gracze bez wątpienia zdobędą podwodne głębie. Poznamy mieszkańców oceanów Minecraft oraz tak naprawdę całą ich zawartość. Poznamy też jak walczyć, jak pokonywać istoty ze świata oceanicznego w Minecraft.
Dzięki tej książce będziemy mogli bez problemu pokonywać oceaniczne głębie, zdobywać cenne łupy i świetnie się bawić. Książka jest cennym podręcznikiem, dzięki któremu my- ja i mój syn Filip poznaliśmy nowe miejsca w Minecraft. Do tej pory nie wiedziałam, że istnieje tez świat podwodny, w którym gracze mogą oddychac pod wodą, walczyć, zdobywać łupy. Mój syn z wypiekami na twarzy pokonywał kolejne strony i ekscytacja nie miała końca, dlatego też zdecydowanie polecam ją wszystkim fanom Minecraft.


Polecam jak zawsze EGMONT oraz GALAKTYKĘ CZYTELNIKA

2 komentarze:

  1. Bardzo fajny zwłaszcza dla fanów

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny tekst! Od roku nie czytałam tak interesującego artykułu - polecę znajomemu!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger