5/22/2015 10:56:00 AM

RockYouBaby koszulka nie do zdarcia


Tym razem w rolę testera wcielił się sam mąż, dlaczego? Hmm chciałam sprawdzić czy koszuli RockYouBaby są naprawdę tak wytrzymałe i tak dobre, jak je przedstawiał producent.

Nie wiem jak u Was, ale mój kochany mąż ma dar - koszulki wprost się na nim palą, nie wiem czemu, niezależnie od firmy, czy to droga, czy tania z bazarku, robocza, czy taka na co dzień. Po prostu albo się gdzieś rozpruje, albo o coś zahaczy, a to twierdzi, że po praniu się skurczyła i chciał ją trochę rozciągnąć i trach pękła, albo po prostu w praniu się strzępią, blakną, a aplikacje spierają. Jednym słowem masakra lepiej żywić niż ubierać- jak to mówią;)

 

Dlatego kiedy Pan z RockYouBaby T-shirts stwierdził, że jego koszulki nie da się zniszczyć, przedstawiłam mu męża i mój plan testów. Odpowiedział, że chętnie podda koszulkę takim testom . A mój osobisty tester starał się jak potrafi najlepiej ;)
 

Koszulka po miesiącu użytkowania nie rozciągnęła się- w 100% wykonana z bawełny najwyższej jakości śmiem twierdzić, ponieważ nie ma w ogóle żadnej różnicy z kolorze, wyglądzie koszulki porównując do stanu sprzed miesiąca. Koszulka stała się ulubieńcem mojego męża, mówi że w ogóle nie ma porównania co do innych koszulek, nie ma problemu z poceniem- koszulka świetnie oddycha i nie ma efektu sauny pod nią- niestety w większości koszulek, nawet ze sklepów z górnej półki koszulki są jak stylon, to tak jakby założyć strecz na siebie, ale nie RockYouBaby T-shirts. 


 Koszulka była prana dobre paręnaście razy i co? I nic, zero różnicy, aplikacja nadal taka sama, kolor nadal intensywnie czarny, zero zmechaceń, zero postrzępień, czy odstających nitek.  
No i miesiąc noszenia i nadal nie podarta, a mąż jej nie oszczędzał. Do tego krój koszulki idealnie dopasowuje się do ciała i ładnie wygląda, każdy mówi ze fajnie wygląda w takiej koszulce. A mąż chodzi dumny jak paw;) Bo przecież każdy czuje się pewniej, kiedy dobrze wygląda w ciuchu.
 
 
I ja także mam swoją koszulkę z RockYouBaby T-shirts i też ją uwielbiam, razem z mężem zakładamy swoje koszulki i wychodzimy z domu i wszyscy się śmieją, że my nawet ubieramy się tak samo. Ale nikt nie wie, że koszulki od RockYouBaby T-shirts są naprawdę bardzo wygodne i przewiewne, a my cenimy sobie wygodę połączoną z dobrym wyglądem.

Lato już niedługo, a więc warto pomyśleć nad wygodną, przewiewną koszulką, która jest wręcz niezniszczalna. Jeśli chcecie takie koszulki, to polecam zajrzeć do sklepu RockYouBaby T-shirts . Zapraszam też do odwiedzenia i polubienia RockYouBaby T-shirts na facebooku

7 komentarzy:

 1. Koszulka prezentuje się fajnie, a do tego jeśli świetna jakościowo i wygodna - koszulka idealna :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. zdecydowanie jest extra, a mąż zapowiedział mi już 3 razy, że mam zamówić mu więcej na lato

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś dla mojego męża ;) Koszulka idealna bez dwóch zdań i jak tu nie kupić takiej mężowi ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Koszulka mega sie prezentuje :) Widac,ze swietny material!

  OdpowiedzUsuń
 5. to ja od razu 10 zamawiam na to lato ;--) nigdy nie miałem koszulki mianem nie do zdarcia jestem jej ciekaw i musze ja miec

  OdpowiedzUsuń
 6. ale ci powiem fajna koszulka (Katarzyna Śledź)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger