5/16/2015 11:29:00 AM

Twoje suplementy i sen masz spokojny


Dzisiaj chciałabym Wam polecić pewne tabletki- suplement diety SENMAX.
Nie wiem jak to u Was bywa, ale ja czasem po stresującym dniu nie mogę zasnąć, bije się po łóżku z jednej strony na drugą i walczę z bezsennością.

 
Na pomoc tej dolegliwości przyszłą mi firma Twoje Suplementy, a w zasadzie ich suplement diety Senmax. To tabletki na bazie melisy i lipy, więc nie są to tabletki, które spowodują że zaśniecie i spać będziecie twardo . Nie pozwoliłabym sobie na takie tabletki, ze względów oczywistych- jestem mamą, która w tygodniu może liczyć wyłącznie na siebie samą, gdyż męża w ogóle w domu nie ma wtedy.
 
Tabletki nie powodują otępienia, po prostu wyciszają, dają ukojenie skołatanym nerwom i pozwalają spokojnie zasnąć. A przecież sen jest bardzo ważny dla zdrowia fizycznego i psychicznego człowieka.  Ja wiem po sobie, że jak się nie wyśpię to chodzę zła i wszystko mnie boli. Dlatego jeśli macie problem ze snem, a nie lubicie pijać melisy polecam Wam tabletki SENMAX. Łatwe do połknięcia. 

 

Melisa i lipa ułatwiają zasypianie, zwłaszcza w początkowej fazie snu. Melisa wycisza, lipa wpływa na poprawę nastroju. Razem zapewniają nie tylko łatwiejsze zasypianie, ale i odprężenie. Wiadomo nawet najbardziej zestresowany człowiek kiedyś zaśnie, ale co to z sen, dlatego tak ważne są te dwa skłądniki, które wpływają nie tylko na zaśnięcie, ale na pełny relax podczas snu.
A zrelaxowany człowiek podczas snu to i wyspany człowiek, bez dolegliwości typu "ale niewygodne łóżko". Polecam Wam serdecznie, przekonajcie się sami.

 
Zapraszam Was do polubienia Twoje Suplementy oraz do odwiedzenia strony internetowej, gdzie przeczytacie o SENMAX

8 komentarzy:

 1. Mi to nie grozi :) Kiedys owszem gdy nie mialam dzieci albo w ciazy nawet to spac nie moglam :/ Od 5 lat wstaje w nocy po 3-5 razy wiec o sen nie trudno zwlaszcza, ze rano pobudka o 6 :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja klade sie i spie usypiam nawet nie wiem kiedy :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie mam problemów padam bo zazwyczaj kładę się jak już ledwo siedzę. Natomiast moja mama ma i z chęcią jej podsunę twoją opinię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak narazie nie mam problemów ze snem mały mi śpi przez całą noc a ja właściwie śpię jak suseł ;) Może kiedyś jak będę potrzebowała to z chęcią po nie sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 5. jakoś nie mam problemów z bezsennością a po całym dniu w pracy i potem po zabawie z synem to już jestem tak padnięty że śpię jak kamień

  OdpowiedzUsuń
 6. brak problemów ze snem na szczęście, ale wiem jakie może to być uporczywe, moja mama cierpi na bezsenność :/

  OdpowiedzUsuń
 7. I ja też niedawno miałam okazję "testować" suplement pomagający w zasypianiu, ale inny niż Twój. U mnie był to akurat Doppelherz aktiv Na uspokojenie i prawdę mówiąc nie spodziewałam się aż tak ogromnej zmiany :). Bo nie tylko łatwiej mi zasypiać, ale i po przebudzeniu mam lepsze samopoczucie. To suplement zalecany właśnie osobom dorosłym i młodzieży z trudnościami z zasypianiem, budzeniem nocnym czy z nadpobudliwością.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger