8/04/2016 09:24:00 AM

Kerabione- serum do rzęs

Dzisiaj chciałabym podsumowac moja kurację rzęs z Kerabione. Kerabione już znacie z niesamowicie dobrych tabletek na skórę, włosy i paznokcie, czy serum do rzęs też się sprawdza? Ciekawi? Zapraszam na ciąg dalszy:)

Serum do rzęs jest proste w aplikacji, nawet jeśli dostanie się do oka nie szczypie jakoś specjalnie, nic się nie stanie oku, bo samej mi się to przytrafiło. Oko całe w każdym razie;)


Serum uzywałam trochę dłużej niż miesiąc, to co mogę powiedziec po miesiącu ( z małymi jednodniowymi wpadkami "upss zapomniałam") serum działa. Moje rzęsy sa dużo mocniejsze, kiedyś wstawałam i po przemyciu woda twarzy miałam problem bo jakaś wypadająca rzęsa dostała się do oka, teraz już nie pamiętam kiedy jakaś rzesa mi wypadła. Czy to przy demakijażu, czy rano podczas porannej toalety nie mam problemu z pogiętymi rzesami, czy w podwijającymi się rzesami, bo są powiedziałabym bardziej sprężyste i ładnie lśnią. Niestety moje rzęsty są jasne i dlatego nie mogę pokazac jak wyglądają. Ale po nałożeniu tuszu nie muszę zastanawiac się czy użyć kolejnego tuszu wydłużające, pogrubiającego czy może podkręcającego rzęsty. Bez względu na to jakiego tuszu używam moje rzęsy naprawdę dobrze wyglądają. Są gętsze, wydłużone i nie wypadają, ja oczywiście polecam:)
I zapraszam na strone Kerabione.

13 komentarzy:

 1. Takie coś z pewnością poprawia kondycję rzęs .

  OdpowiedzUsuń
 2. Super takie serum. Moje rzęsy są osłabione, gdyż co miesiąc mam nakladane nowe rzesy, ale czasowo jestem mało dostępna, więc zaopatrze się w takie serum, by je odżywic, no i może moje rak się poprawią, że nie bede musiała zakładać innych :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super moje nie sa super gęste ale póki co nie potrzebuję pomocy są na tyle ok że i bez tuszu da sie z nimi p[okazać

  OdpowiedzUsuń
 4. przydałoby mi się :) ewelina tkacz

  OdpowiedzUsuń
 5. Wygrałam w jednym z konkursów serum Everlashe ale jeszcze nie miałam czasu przetestować ;) pewnie w jesieni zacznę :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Serum również bardzo by mi się przydało :)

  OdpowiedzUsuń
 7. po takiej rekomendacji każda pani powinna go przetestować

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne to Serum do rzęs ,a znając moją żonę już niebawem go zakupi

  OdpowiedzUsuń
 9. ojjj przydałoby się i mnie :))

  OdpowiedzUsuń
 10. rzęsy to jedyna rzecz w moim wyglądzie do których nie mam zastrzeżeń ale znam kilka osób którym z chęcią serum polecę :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Serum do rzęs,świetna sprawa,chociaż nie posiadam,ale chyba się skuszę :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger