8/04/2016 09:30:00 AM

KONKURS Z LILIKO.PL

Obiecałam kolejny konkurs, a więc słowa dotrzymuję:) Wraz z liliko.pl zapraszam gorąco do udziału w konkursie. wygrywa jedna osoba, która sama skompletuje dla siebie zestaw urodzinowy , składający się z talerzyków, kubeczków i serwetek (wzory dostępne TU)Co należy zrobić?


1. Polubić sponsora- liliko.pl

2. Polubić organizatora- MNIE ;)
3. Zapisać się do newslettera oraz potwierdzić jego subskrypcję ( na dole stronki znajdziecie niebieską rameczkę, wpisujecie adres mailowy i potwierdzacie subskrypcje)
4. Udostępnić plakat - KLIK
5. Pod plakatem zapraszamy do zabawy min. 3 osoby

Możecie taże zaobserwowac mój blog (to dodatkowy los dla Was, w zgłoszeniu napiszcie jako kto obserwujecie) Pamietajcie o zpisaniu się do newslettera, jest to warunek konieczny by uczestniczyć w losowaniu.
Konkurs trwa od dziś tj, 04.08.2016 do 14.08.2016 , wyniki ogłoszę w ciągu 7 dni.

Ale to jeszcze nie koniec. Osoba, która jako 1000 polubi profil facebookowy liliko.pl otrzyma BON o wartości 30 zł :)

To do dzieła :)

Konkurs nie jest sponsorowany, administrowany ani organizowany przez serwis Facebook. Dołączając do Konkursu, Uczestnik przekazuje dane osobowe Organizatorowi, a nie serwisowi Facebook. Serwis Facebook nie ponosi odpowiedzialności za Konkurs. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora, a nie do serwisów Facebook

3 komentarze:

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger