8/10/2016 04:17:00 PM

Wydanictwo PROMIC- Kolorowanka Stworzenie Świata

Dzisiaj kolorowanka Stworzenie Świata, podobnie jak poprzednia to zbiór ilustracji do kolorowania, przedstawiających sceny tworzenia Świata wraz z krótkimi przypiskami z Biblii. 

Te właśnie przypiski stanowią naprawdę dobrą pomoc w przekazywaniu dziecku prostych i ważnych prawd wiary. Kolorowanka tak jak i wcześniejsza, zawiera naklejki, które można nakleić w odpowiednim, wyznaczonym miejscu i stanowić będą wzór do kolorowania.

Kolorowanka pokazuje najważniejsze sceny Biblijne , które mówią jak Bóg stworzył Świat. Jeśli mamy w domu dziecko, które zadaje mnóstwo pytań, ta kolorowanka rozwieje wiele jego pytań. Pięknie zobrazowane sceny tworzenia Świata, do tego możliwość kolorowania samodzielnie przez dziecko to naprawdę bardzo fajne rozwiązanie.

Mój Filip bardzo ciekawi się obrazkami i chętnie słucha to co chcę mu przekazać. Dodatkowo poznał nowe zwierzątka, dowiedział się skąd wzięło się 7 dni tygodnia i skąd na Ziemi pojawili się pierwsi ludzie.Jak dla mnie ta niepozorna kolorowanka może bardzo wiele przekazać naszym dzieciom, dlatego bardzo Wam ją polecam i zapraszam do Wydawnictwa PROMIC oraz do polubienia ich na Facebooku.

9 komentarzy:

 1. oj fajna takich nie widziałam nigdzie

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawa Ewelina Tkacz

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa a takiej nie mamy w swoich zbiorach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna kolorowanka, sama jak bylam mała lubiłam oglądać opowiesci bobilijne wtedy na vhs :-) a teraz dzieci mogą się zagłębiać w tematykę biblijną poprzez kolorowanki

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla dzieci idealna kolorowanka :))

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger