8/08/2016 02:45:00 PM

FARO- poduszka licencyjna Myszka Mickey

Dzisiaj przychodzę do Was z opinią o poduszeczce Myszka Mickey od Faro.Mój Filipek kocha Myszkę Mickey dlatego nie miałam wątpliwości, że musi to być Myszka. To co spodobało mi się na pierwszy rzut oka, to, to że podusia ma kształt głowy myszki a nie jak większość poduszek na kwadrat. Mój syn ucieszył się bardzo, że ma taką poduchę. Początkowo traktował ją jak przytulankę, maskotkę, z racji jej kształtów, ale z czasem dał sobie przetłumaczyć, że może śmiało na niej położyć główkę.
Podusia wykonana jest z miłego, pluszowego materiału, o intensywnych barwach. Kolory są mocne i trwałe, poduszka przeszła test na słońcu, nie wyblakła:) Jej wymiar to 35 na 35 cm , nie jest więc malutkich, ale z powodzeniem nada się i dla mniejszych szkrabów. 
Podusia jest wygodna, mieciutka i nie odgniata się mimo intensywnego używania, ba nawet kilka razy przewożona była zgięta na pół i szybko wróciła do swojego kształtu. Podusia jest jednostronna. Jedna strona to wizerunek Mickey'go, a druga jest zupełnie gładka, czerwona.
Poducha świetnie sprawdza się nie tylko jako poducha, ale także przytulanka, mój Filip lubi co noc przytulać swoją poduchę, czasem śpi na niej, a czasem przytula się do niej, zabiera ją do dziadków, zabiera ją do samochodu. Poducha o dziwo nie zdążyła się nam jeszcze pobrudzić;) Jest naprawdę bardzo fajna i milusia i na pewno posłuży na długi czas, dlatego polecam zdecydowanie kazdemu rodzicowi:)

Polecam i zapraszam do FARO oraz do polubienia na Facebooku.

11 komentarzy:

 1. śliczna moim by sie taka przydała

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje dzieci mają taką samą . Jest świetna a rzeczy of Faro polecam wszystkim . Szeroki wybór produktów o bardzo dobrej jakośći

  OdpowiedzUsuń
 3. Sliczna podusia :-) zarowno mnie jak i Tosi ktora tu looka bardzo sie podoba :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja córeczka chyba chodziła by jak Pani syn z nią, jest wielką fanką klubu przyjaciół Myszki Mickey i na pewno nie byłaby to tylko poduszka ale i przyjaciółka przytulanka

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna najważniejsze,że środek się nie ubija.

  OdpowiedzUsuń
 6. piekna jest ewelina tkacz

  OdpowiedzUsuń
 7. Bajkowe podusie dzieci lubią najbardziej,przyznam iż sama przytuliłabym się do tej mini :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger