8/18/2016 02:07:00 PM

EkoZuzu.pl- Gąbka do nakładania makijażu Kozi Professional

Dzisiaj zapraszam na opinię o gąbeczce Kozi Professional, którą zakupić można w sklepie EkoZuzu.pl.Na rynku od dłuższego czasu jest boom na jajka do nakładania makijażu, ja jednak zawsze gdzieś tam przechodziłam obok nich łukiem, dość szerokim. Nie maluję się często, a jak się maluję to używałam zwykłej gąbeczki, gdybym wiedziała wcześniej, ze gąbeczka jajko jest tak sprytna już dawno bym ją zakupiła do swojej kosmetyczki. Za pomocą jajka szybko, bez brudzenia i bez zbędnych złości nakładam podkład- w zasadzie każdy podkład jaki bym nie chciała nałożyć rozprowadza się, przy użyciu gąbki Kozi Professional, błyskawicznie i idealne. Jak to gąbeczki jest wielokrotnego użytku, wystarczy przemyć ciepłą woda z mydłem i można jej używać na nowo. Tak gąbka jest miękka, delikatna i na pewno bardziej poręczna niż zwykłe, prostokątne gąbeczki do makijażu jakich używałam. Dzięki jej kształtowi bez problemu dotrzemy nawet do kącika oka, nie trzeba się więc dodatkowo brudzić, poprawiać.

Gąbeczki można używać na sucho i na mokro, mnie zdecydowanie bardziej odpowiada na sucho:) jest bardzo higieniczna, łatwo się ją myje "do czysta" . Ja jestem nią zachwycona, dlatego polecam Wam zakup gąbeczki w sklepie EkoZuzu.pl . Zapraszam także do polubienia sklepu na Facebooku.

12 komentarzy:

 1. Potwierdzam sama mam taka i jest rewelacyjna :) nie sądziłam że cos mnie przekona ale ona jest nie zastąpiona :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajna , jeszcze takiej nie widziałam .Ja też rzadko się maluje ale chętnie bym taką gabeczke kupiła :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Żona już używa tej gąbeczki i jest bardzo zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 4. u mnie gąbeczki brak czas to nadrobić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. super ewelima tkacz

  OdpowiedzUsuń
 6. super opinia tej gąbki przyda się paniom

  OdpowiedzUsuń
 7. Taka gabeczka to swiwtny pomysł, moj fluid ma tak jakby b tłustą konsystencję która potem z rąk muszę zmywać 2 razy. Gąbka by to zmniejszyla do 1 :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. super gąbeczka, sama polecam :))

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger