8/03/2017 12:16:00 PM

Cartamundi Polska- Shuffe Psi patrol i Cars


Dzisiaj mam dla Was naprawdę bardzo fajną propozycję. Chyba każde dziecko lubi zabawę we wodzie, wiele też rodzeństw (jeśli są w podobnym wieku) lubi kąpiele razem. Sama pamiętam jak wpychałam tyłek do wanny, że kąpać się z moją siostrą;) No więc mam też super propozycję na wspólne kąpiele, ale osobno także;) 


Firma Cartamundi Polska zaskoczyłamnie niesamowitymi grami Shuffe. Co ma gra do kąpieli? A ma i to dużo, bo można w nią grać WE WODZIE, przyklejać na płytki , lub tak jak u mnie na ściankę od zestawu prysznicowego.Każda taka niepozorna siateczka zawiera 2 rodzaje kart, z jednych 2stronnych dziecko może ułożyć obrazki, są więc jak puzzle.
Pozostałe karty służą do gry w memory.

W te niepozorne gry można grać wszędzie, bo dzięki specjalnym woreczka z przyssawką łatwo się je osusza po zabawie we wodzie i można ich używać jak normalnych kart.

Karty są niewielkich rozmiarów, ale nie zginą dzięki woreczkom, bo można je wtedy przyczepić na przykład do szafki.Tak jak pisałam wcześniej kart można używać we wodzie, nic się m nie dzieje, kolory pozostają bez zmian i świetnie trzymają się mokrych powierzchni. Przyznaję się, że pierwszy raz kąpałam się z zabawkami syna, ale nie mając paznokci nie byłam w stanie ich odczepić od mokrej ścianki prysznicowej. Tworzywo z jakiego są wykonane odporne jest na gniecenie, wyginanie. Są też bardzo kolorowe i naprawdę warto je mieć na umilanie czasu kąpieli dzieci, ale i na zabawę na przykład podczas podróży, bo są małe, poręczne i po zakończonej zabawie można je po prostu powiesić we woreczku na szybie auta- nie zginą;)
Jak dla mnie to bardzo fajna alternatywa dla tych wszystkich bajerów zabawkowych do wody. Karty pomagają ćwiczyć pamięć dzieci, a przecież nauka przez zabawę jest najlepszą nauką:)

Zapraszam więc do Cartamundi Polska oraz do polubienia ich na Facebooku

5 komentarzy:

  1. Super wyglądaja moim dzieciakom by sie spodobały może inne motywy bajkowe choć mam w rodzinie i amatora psiego patrolu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Moja córeczka lubi grac w memory

    OdpowiedzUsuń
  3. Powiem Ci jedno Kasiu-moje dzieci a już na pewno Mikołaj by oszalał z radości :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger