10/17/2014 02:28:00 PM

Mleko Nestle Junior o smaku waniliowym

 
Zgłosiłam się do testów, ponieważ od 8 miesiąca życia mój synek nie chciał pić mleka, w zasadzie próbowałam różnych rodzai i żadne mleko nie było akceptowane.
Kiedy skończył roczek pomyślałam, że spróbujemy i udało się. Mój syn na nowo wypiła 210 ml mleka, w zasadzie jednym tchem :) Widzę jak chętnie biegnie po swój kubeczek, to znaczy że mleko Nestle o smaku waniliowym jest nie tylko zdrowe, ale także bardzo smaczne. Nie mamy już zmartwień z mężem jak uzupełniać braki mleka w diecie, bo synek zaakceptował od pierwszego kubeczka ten smak mleka.
Co więcej z moich obserwacji- mleko szybko i łatwo się rozpuszcza, nie tworzą się żadne grudki, a przy okazji próbowania mleka innych marek czasem takie sytuacje miały miejsce. Ładnie pachnie, a najważniejsze, że smakuje mojemu synkowi, który jak już pisałam od ponad 4 miesięcy nie chciał pić żadnego mleka.
Teraz będziemy kupować Nestle o smaku waniliowym, bo wiem że synkowi smakuje, a my dzięki temu nie musimy się martwić o braki mleka w diecie naszego skarbu.
Poza tym skład mleka jest bardzo bogaty w witaminy co jest dodatkowym plusem.
Po wypiciu 210 ml mleka synek jest zadowolony i nie zdarzyło się by wyglądał na głodnego, a więc mleko jest sycące. A najważniejsze, że nie wywołało ono żadnej alergii, co nam się zdarzyło w przypadku innego mleka. Tak więc gorąco polecamy:)
Na stronie Nestle można przeczytać także informację, że nie zaleca się dzieciom, u których zaobserwowano alergię, ja zaryzykowałam można powiedzieć, bo informację tą przeczytałam dopiero kilka dni temu, a mimo wszystko u nas nic się nie dzieje. Nie zaobserwowałam wysypek, ani problemów z brzuszkiem u mojego synka, tak więc jest to produkt bezpieczny dla rocznego malucha.

Dostępne są też inne rodzja mleka Nestle Junior- z miodem i z kleikiem ryżowym. Ja polecam mleko waniliowe, bo takie próbowaliśmy i jesteśmy zachwyceni. No a przede wszystkim na pewno będziemy je kupować :)
2 komentarze:

  1. Synek też je pije, pyszne i zdrowe :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Akurat mam mleko Bebiko sprawdzone i żadnego innego synek nie ruszy.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger