10/12/2014 01:40:00 PM

Butelka samopodgrzewająca się Paulandstella
Kolejny post z cyklu przydatny gadżet dla młodej mamy :)

Butelka Paulandstella jest gadżetem, który warto w swoim domu mieć.  Ja sobie bardzo ją chwalę, za jej wielofunkcyjność.
                                             
Butelka Paulandstella to butelka samopodgrzewająca się, a wszystko dzięki modułowi grzewczemu, który w łatwy sposób się montuje i wyjmuje w każdej chwili .
                                    
Moduł grzewczy w chwili kiedy naciśniemy przycisk press twardnieje i nagrzewa się stopniowo, przed kolejnym użyciem wystarczy tenże moduł włożyć do gotującej wody, aż na nowa stanie się on wodnisty. Jak to sprawdzić? Wystarczy potrząsnąć i wtedy usłyszymy chlupotanie, oraz dźwięk przycisku - klekot.
                                   
Butelka Paulandstella to idealne rozwiązanie na spacery w jesienną, czy zimową porę. Spokojnie zastąpi podgrzewacz do wody, termos i standardową butelkę :)
Na butelce znajduje się także pasek mierzący temperaturę, który wskazuje nam jaką temperaturę obecnie ma ciecz w butelce. To bardzo istotne ułatwienie dla mam, które boją się,że np mleko w butelce jest zbyt ciepłe, lub zbyt zimne.
                                   


                                  

                                   
Ogólnie moduł grzewczy trzyma ciepło ok 2 godzin, z moich obserwacji podczas użytkowania wynika, że i 3 a nawet 4 godziny, ale oczywiście teraz jest nieco cieplej niż zimą, stąd pewnie ta różnica.
Butelkę łatwo się rozkręca na części pierwsze,a  więc jest i bardzo łatwa do czyszczenia. Nie zajmuje dużo miejsca, jest poręczna. Dodatkowo do butelki spokojnie pasują smoczki Canpol, Avent, Lovi - sprawdzałam nic się nie rozlewa.
                                  
Osobiście jestem zachwycona butelką, jest rewelacyjna, pomimo wielokrotnego użytku nie ma żadnych przebawień, zarysowań, a moduł grzewczy tak samo szybko się nagrzewa. Polecam mamą, które cenią sobie wygodę i dbają by dziecko zawsze i wszędzie miało ciepłe picie.

Więcej o butelce dowiecie się ze strony KLIK

4 komentarze:

 1. I czemu ja o niej nie wiedziałam wcześnie :-) Umiliła by nie jedną noc, stała by się zdecydowanie dłuższa :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. jaka
  szkoda ze moj syn wyrosl juz z butelek bo musialam robic picie do
  termosu by mial zawsze cieply napoj a to byl duzy problem dla nas nośic i
  termos i butelke E tkacz

  OdpowiedzUsuń
 3. O takim gadżecie nie miałam pojęcia.Idealne rozwiązanie na spacery,wyjazdy więc jak tu przejść obojętnie obok niej:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super rozwiązanie. Dużo przebywamy poza domem i świetny pomysł na ciepłe picie.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger