12/14/2014 01:31:00 PM

GorVita- Pneumovit Sept aerozol do gardła

Moja ostatnia już opinia w ramach współpracy z


aerozol do gardła.

Zostawiłam ją na koniec, bo do piątku w zasadzie nikt z nas nie był chory i nie potrzebował używać aerozolu, ale w piątek dopadła nas wszystkich jakaś przebrzydła bakteria, albo przebrzydły wirus i aerozol poddany został testom.

Informacje o produkcie:

Wskazania:

Suplement diety. Wspomagająco w infekcjach wirusowych i bakteryjnych oraz stanach zapalnych w obrębie jamy ustnej i gardła. Wspomagająco przy zwalczaniu chrypki, trudności w przełykaniu oraz zapaleniu migdałków.


Moja opinia:

Aerozol stosuję od piątku zgodnie z zaleceniami na opakowaniu. Uczucie pieczenia gardła i utrudnione przełykanie stało się mniej uciążliwe. Aerozol łagodzi podrażnione gardło, działa szybko i dość długo. Łatwo się go aplikuje. Smak hmm no niestety smak jest niezbyt fajny, ale znośny, jak to bywa z większością takich specyfików. Ale nie piecze, nie utrudnia oddychania (miewałam takie objawy po innych aerozolach). Aplikacja jest prosta, tak jak pisałam, bo aplikator jest długi i bez problemu spray dociera do gardła, miałam już aerozole, które niestety miały krótkie aplikatory i rozpylony aerozol nie docierał do gardła, a osadzał się na podniebieniu i języku. Tutaj aplikator jest na tyle długi, że mam pewność co do osadzania aerozolu na gardle , migdałkach. Aerozol najlepiej pokazuje swoje działanie po nocy, kiedy wstaję, a w gardle czuję ból, suchość i pieczenie. Szybko i skutecznie nawilża gardło i migdałki, szybko łagodzi pieczenie i mam wrażenie, że także działa na mój przerost migdałków. Jak działa? Nie mam uczucia, że migdały są napuchnięte, a więc działa przeciwzapalnie. Ja jestem mile zaskoczona aerozolem i polecam przy problemach gardłowych.
Zapraszam do odwiedzenia strony GORVITA oraz na FB

4 komentarze:

 1. jezeli
  wiem ze mi pomoze to smak dla mnie niema az tak wielkiego znaczenia
  dobrze ze jest skuteczny i pomaga tez mam swoj sprawdzony i chyba przy
  nim pozostane

  OdpowiedzUsuń
 2. Wychodzę z założenia, że lek ma działać a nie smakować :-) Dość ciekawy produkt :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. taki spray dobra sprawa zwłaszcza gdy mamy problemy z gardlem ja osobiscie sama korzystam wiec i polecam

  OdpowiedzUsuń
 4. Już nie raz używałam aerozoli tylko z innej marki.Faktycznie jest to wygodniejsze do użycia i przynosi niemal natychmiastową ulgę.Z chęcią wypróbuję z tej marki bo najważniejsze jest skuteczność działania a inne cechy produktu typu mniej przyjemny smak odchodzą jak dla mnie na dalszy plan :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger