12/09/2014 01:55:00 PM

MamBaby- Smoczek Soft 6m+

Przybliżę Wam dzisiaj moją współpracę z
 

Do testowania dostałam między innymi właśnie smoczek Soft 6m+.

Informacje od producenta:

Niezwykle miękkie, silikonowe obrzeża tarczki

 • wyjątkowo delikatny dla skóry dziecka
 • ortodontyczny kształt smoczka
 • nagradzany za oryginalny design
 • prosty w użyciu

  Moja opinia:
Próbowałam różnych smoczków, ale praktycznie od urodzenia Filip był przywiązany do smoczków jednej marki, nie chciał innych smoczków nawet w rączce trzymać. Dlatego do testowania smoczka Soft podeszłam z wielką rezerwą, no i przede wszystkim czekałam na dobry dzień mojego syna. Jakież było moje zdziwienie kiedy po 5 minutach od podmiany smoczków Filip przybiegł z Soft-em w buzi, zadowolony. Przyznaję myślałam, że Soft pomoże nam w odzwyczajaniu od smoka, ale Filip bardzo go polubił. To co mnie urzeka w smoczku Soft to właśnie wykonanie- zupełnie różni się od znanych mi smoczków. Sylikon jest najwyższej jakości, na opakowaniu wyczytałam, że smoczek ten idealnie nadaje się dla ząbkujących dzieci i przyznaje Filip zrobił się spokojniejszy- najwidoczniej pomaga, masuje. Tarczka- nareszcie nie zajmuje pół twarzy jak ja to mawiam, tarczka jest zgrabna, mała i miękka. Filipek często wkłada tarczkę do buzi i widzę jak nią manewruje, tak więc na pewno masuje nią także obolałe dziąsełka. Ogólnie na uwagę zasługuje sam kształt tarczki, bo jest zupełnie odmienny, ale co za tym idzie lepszy. czemu lepszy? Dlatego, że powoli znikają odparzone potówki z buźki mojego syna, nie ma już wielkiej tarczki pod którą nie utrzymuje się ślina. W tarczce są specjalne otworki, które pozwalają na oddychanie skóry pod tarczką, ale zapewniają także komfort ssania, ponieważ nie ma obaw że przyssie się do buzi malucha.  Kolorowy design to kolejny plus dla firmy, bo w zasadzie smoczek staje się uniwersalny- odpowiedni i dla dziewczynki i dla chłopca (przynajmniej mój smoczek taki jest).Smoczek Soft ma ortodontyczny kształt, dzięki czemu nie będę martwić się o prawidłowy układ szczęki i zgryzu syna. Łatwo się go czyści, nie mam już problemu z zachodzeniem brudu w tarczkę, po prostu myję szczoteczką i płuczę wodą i smoczek jest czysty.
Mój syn bardzo szybko przekonał się do nowego smoczka- smoczka SOFT MamBaby, teraz mam pewność, że nic mu nie szkodzi, bo tworzywo z jakiego jest wykonany smoczek jest delikatne dla skóry dziecka. Mam tez pewność, że smoczek nie wpływa negatywnie na zgryz i układ szczęki mojego dziecka. Jest lekki, kolorowy i oryginalny, dlatego ja z czystym sercem polecam innym mamom. 


Zapraszam Was do odwiedzenia sklepu MamBaby  (teraz trwają tam wyprzedaże więc biegnijcie szybciutko) zapraszam także na FB

3 komentarze:

 1. Miałam taki tylko inny kolor. Bardzo fajny smoczek.

  OdpowiedzUsuń
 2. opinia
  warta uwagi unas miki kazdy chcial smok i juz po tym jak przegryzl 5
  ucielam i dalam tzw kikut w ten sposob porzegnalismy go raz na zawsze
  bez placzu wiekszego

  OdpowiedzUsuń
 3. Ze smoczkami trzeba ostrożnie nie chodzi mi tutaj o jakość tylko o markę bo mój mały akurat polubił z Canpola i żadne inne już nie "ścierpi".Gdyby od początku miał właśnie z mamBaby to pewnie bym podzieliła tą pozytywną opinię z Tobą Kasiu :) Na przyszłość będę wiedziała gdzie zrobić zakup pierwszego smoczka dla nowego członka rodziny :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger