3/12/2015 12:47:00 PM

Dodo4story- Przyjaciele z Rafy


Kolejną piękną i bardzo ciekawą książeczka jaką chciałabym się z Wami podzielić jest książeczka od


 
Przyjaciele z Rafy to edukacyjna książeczka multimedialna z morałem. Dzieci dowiadują się, że nie warto obrażać się na innych, za to warto mieć prawdziwych przyjaciół. Przyjaciele z Rafy to pakiet. Pakiet, który zawiera płytę CD z bajką oraz książeczkę, z kolorowankami, naklejkami, grą koralowe memory oraz labiryntami.
Bajeczkę na CD czyta Jarosław Boberek- jak dla nas rewelacja, na pewno zaciekawi każde dziecko. On jest wprost stworzony do tej roli. 

Dzięki bajce dzieci poznają mieszkańców podwodnego świata, w tym pewnego konika morskiego,który obraził się na cały świat. Na szczęście z pomocą przyjdą mu przyjaciele.
Fabułę bajki przeplatają multimedialne minigry, takie jak kolorowanka, puzzle czy też labirynt.
Na końcu bajeczki znajdują się  realne zdjęcia i filmiki o morskich przyjaciołach. Bajka zawiera również ciekawostki przyrodnicze, dzięki którym dzieci odkryją uroki podwodnego świata.
Książeczka zaciekawi zarówno młodsze dzieci 2-3 latki (bajka, kolorowanki, naklejki) jak również te starsze 6-7 latki (memory, gry multimedialne, ciekawostki o zwierzętach). 
Bajeczkę polecam bardzo gorąco, bo naprawdę jest warta uwagi. Pewnie gdybym jej nie miała i zobaczyła w sklepie stwierdziłabym "aaa to nie dla nas" i dlatego cieszę się, że udało mi się ją otrzymać w ramach współpracy, bo przekonałam się, że książeczka jest rewelacyjna, a czytana z CD też daje wiele radości. Poza tym to świetna alternatywa dla rodziców, którzy mają mniej czasu. Wiadomo fajnie jest usiąść i poczytać dziecku, czasem jednak trzeba ugotować obiad, zrobić pranie i wtedy włączamy Przyjaciół z rafy, dziecko na pewno będzie siedzieć i słuchać bajeczki, a my możemy w tym czasie coś zrobic, a później razem możemy bawić się w gry, które zawiera książeczka z pakietu.
Ten pakiet wydawnictwa Dodo4story to naprawdę uniwersalna zabawa dla małych dzieci i tych większych, to też zabawa na lata, bo z wiekiem mniejsze dziecko będzie po prostu więcej rozumiało z bajki i zagra z nami np w memory. 


Z wyglądu niepozorna mała, a tak wiele zawiera, polecam Wam jej zakup.
Zapraszam do odwiedzenie strony wydawnictwa Dodo4Story oraz FB

5 komentarzy:

 1. Piękna książeczka ;) kolorowa i interesujaca ;) dzieci uwielbiają

  OdpowiedzUsuń
 2. malo
  sie zdarza ze ksiazeczka ma plytke w komplecie dla mnie to super sprawa
  i ciekawe rozwiazanie nieznam tego wydawnictwa i napewno odwiedze ich
  stronke

  OdpowiedzUsuń
 3. wygląda cudownie, aż chce się ją mieć :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie,że książeczka nie ogranicza się do jednego przedziału wiekowego a podwodny świat to ciekawy temat i dzieci z chęcią będą do niej zaglądały :)

  OdpowiedzUsuń
 5. super książka pewnie każde dziecko je pokocha i do tego płyta bez dwóch zdań taką kupię synowi

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger