3/23/2015 01:37:00 PM

Galca- Kawa zbożowa "Życiodajna" z Echinaceą


Mam dla Was kolejny wpis kawowy od


 

Tym razem chciałabym przedstawić Wam kawę zbożową Galca "Życiodajna" z Echinaceą

Najpierw kilka słów od producenta
:

Uzdrawiająca echinacea, cykoria, jęczmień są składnikami napoju "Życiodajny". Jeszcze więcej smaku, zdrowia i energii w Państwa filiżance.

 

Moja opinia:

jak już niejednokrotnie pisałam kawa zbożowa to napój bezkofeinowy, który jednak w przypadku Galca jest smakowity i w niczym nie przypomina smaku typowych "inek". Życiodajna to bardzo smaczna i delikatna kawa, smak ma delikatny, subtelny, ale mimo wszystko kawowy. Bez przeszkód mogą ją pić dorośli, kobiety w ciąży, osoby z problemami sercowymi, którym niewolno pić kofeinowych kaw, a także dzieci. Życiodajna zdecydowanie różni się swoim smakiem od pozostałych kaw zbożowych Galca, jest bardziej delikatna, taka delikatna kawa z pianką. 
 
Świetnie smakuje z mlekiem, lub bez niego. Ja osobiście uwielbiam kawę z mlekiem (jaka by to nie była kawa), ale tez nie miałam problemu z wypiciem kawy w czystej postać, a wszystko ze względu na jej delikatny smak.
Znalazłam tez nowy sposób na kawę zbożową, dzięki któremu kawa Życiodajna smakuje jak z kawiarenki, takiej której na studiach czasem bywałam z koleżankami. Uwielbiałam delikatny smak kawy (tam była to kawa włoska) i tak właśnie smakuje Galca Życiodajna z mlekiem. Zalewam nie wrzącą wodą, a gorącym mlekiem. Za to kawa Życiodajna z dodatkiem mleka to dla mnie smak ulubionego latte, tak więc chyba moja najbardziej ulubiona kawa, ze wszystkich zbożówek od Galca - kawa zbożowa Życiodajna.

 


Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą dystrybutora kawy Galca w Polsce Polorama. Zapraszam także do polubienia ich na  FB

3 komentarze:

  1. musi byc swietna :) :) wlasnie ja pije swoja :P

    OdpowiedzUsuń
  2. o tak kazda kawka dobra a ta zbozowa super musi byc jeszcze zalana mlekiem mniam

    OdpowiedzUsuń
  3. Napewno kawa zdrowsza od typowej i dobrze,że dzieci mogą ją pić.Takie kawy są wartościowsze i warto uczyć dzieci dobrych nawyków żywieniowych :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger