3/06/2015 02:40:00 PM

Galca- Kawa zbożowa rozpuszczalna Oczyszczająca z Karpackim Żeńszeniem


Dzisiaj przedstawie Wam kawę zbożową

Informacje od producenta:

melisa zawiera kwasy organiczne, olejki eteryczne oraz szereg mikroelementów. Zalecana jest na bezsenność, astmę, niedokrwistość i brak apetytu.


Moja opinia:

Kawę próbowałam razem z moją mamę, ona bardzo lubi kawy zbożowe, a ja w zasadzie zwolenniczką takowych nie byłam. Nie byłam do czasu, aż spróbowałam kawy zbożowej Galca. Dotychczasowe kawy zbożowe kojarzą mi się z kwaśnym smakiem, niezbyt miłym zapachem i ogólnie z niczym szczególnym.
Kawa Galca niczym tych kaw nie przypomina. Po pierwsze jest bardzo smaczna, powiedziałabym że smakiem przypomina kawy rozpuszczalne, ładnie pachnie (tak jak i kawy rozpuszczalne firmy Galca)
Każdy łyk utwierdzał mnie w przekonaniu, że polubię kawy zbożowe.
Nie wiem jak to u Was wygląda, ale np mój tato zawsze dużo łyżeczek sypał na szklankę takiej zbożówki, a tutaj poniżej prezentuje Wam kawę z 1,5 łyżeczki kawy zbożowej Galca. Świadczy to tylko o tym, że jest mocna i nieoszukana, jak te sklepowe. 


Mama natomiast mówiła mi, że to naprawdę prawdziwa kawa zbożowa, taka jak za dawnych czasów, taka co to gasiła pragnienie, była smaczna i zdrowa. Jak spróbowała, tak zabrała resztę opakowania dla siebie (stwierdziła Ty masz jeszcze inne).
Kawa "oczyszczająca" z żeń-szeniem, którego tak smaku się obawiałam jest naprawdę smaczna i przyznaję się szczerze gdybym nie przeczytała o żeń-szeniu to bym nie powiedziała, że on tam jest, bo tak świetnie się maskuje w smaku kawy.
Dla mnie była ona bardzo smaczna i pożyteczna, ponieważ po wszystkich wydarzeniach w szpitalu miałam ogromne problemy ze snem, a dzięki kawie zbożowej wyciszałam się i jakoś łatwiej przychodził do mnie ten upragniony sen. Do tego niestety podczas operacji doszło u mnie do pewnych komplikacji i miałam mały krwotok, a co za tym idzie ubytek krwi - hemoglobina spadła i miałam przez jakiś czas brać tabletki (żelazo) i unikać m.in. kaw, dlatego ucieszyłam się kiedy wyczytałam, że kawa Galca z Żeń-Szeniem dobrze wpływa na niedokrwistość. Mogłam więc śmiało pić kawę, która smakiem, pomimo że była to kawa zbożowa, nie odbiegała od kawy rozpuszczalnej.
Śmiało mogę powiedzieć, że ta kawa ratowała moje poranki i wieczory po powrocie ze szpitala.
Każdemu z Was polecam spróbować tej kawy, bo jest i zdrowa i smaczna, a jej aromat rozchodzi się po całym mieszkaniu i w niczym nie przypomina tych zbożówek sklepowych.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dystrybutora kawy Galca w Polsce Polorama oraz zapraszam do polubienia FB

5 komentarzy:

 1. a ja lvbie kawe pod kazda postacia nawet te zbozowki kupuje i pije chetmie i tej bym sie napila poznala jej smak

  OdpowiedzUsuń
 2. Co prawda za zbożową nie przepadam, ale zaciekawiłaś mnie, szczególnie tym, że na bezsenność polecana :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. oj bede musiała ja wyprobowac, choc za rozpuszczalna nie przedam , ale tej spróbuje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kawą zbożową bardzo lubię i jest zdrowa.Super,że to nie taka zwykła kawa i ma w sobie tyle wartościowego żeń-szenia :) Chętnie się na nią skuszę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję,że kawa aż tak nie oczyszcza...ehh :P niewiem na co by mi miała pomóc bo i się wysypiam i mam apetyt ogólnie zdrowie mi dopisuje może jedynie ta meliska na nerwy...:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger