3/25/2015 11:38:00 AM

Drogeria-gracja.pl- Ziaja- magiczny plyn do kąpieli dla dzieci hokus pokus kolorowa kąpiel

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać jak można urozmaicić i ubarwić dziecku czas kąpieli, a wszystko dzięki

DROGERIA-GRACJA.PL

 
 

Do testowania otrzymałam magiczny płyn do kąpieli. Płyn, który zmienia kolor wody, daje mnóstwo piany, ładnie pachnie i co najważniejsze nie uczula dzieciaczków. Mój syn pod względem stosowanych płynów do kąpieli jest bardzo wymagający, dlatego do magicznego płynu do kąpieli podeszłam z dużą rezerwą. Co prawda używaliśmy już płynów od Ziaji, ale magiczny płyn to magiczny płyn i mogą się dziać magiczne rzeczy;) A tak poważnie teraz to troszkę bałam się tego zmieniania kolorów, że może to wywołać jakąś reakcję alergiczną, ale jak dotąd nic takiego nie miało miejsca, a używamy go codziennie od ponad tygodnia.. Nasz magiczny płyn zmienia kolor wody na błękitny, wszystko oczywiście zależy jak dużo go dodamy do wody, bo im więcej tym kolor intensywniejszy i tym więcej piany we wannie. Z tego co zaobserwowałam płyn nie szczypie w oczy, piana daje wiele frajdy podczas kąpieli, a pierwszy raz i kolorowa woda wywołała u nas wielkie O na buzi synka. 

 
Magiczny płyn do kąpieli nie zawiera mydła, tak więc nie wysusza skóry, nie podrażnia jej i nie szczypie w oczy. Synek po kąpieli ma delikatną skórę, która nie wymaga jakiegoś dodatkowego nawilżania. Płyn delikatnie myje, super myje się samą pianką, która unosi się na wodzie. Jest delikatna i naprawdę fajnie myje ciałko dziecka.
 
Płyn jest bardzo wydajny, nie trzeba lać pół butelki, wystarczą dwie małe nakrętki płynu i mamy całą górę piany i fajową, niebieską wodę. Ja jestem bardzo z niego zadowolona i polecam mamą, które lubią zaskakiwać swoje dzieci.
Polecam odwiedzić stronę Drogeria-gracja.pl oraz zapraszam do polubienia drogerii na FB, mają tam wiele kosmetyków nie tylko dla dzieci, ale i dla kobiet i mężczyzn, każdy znajdzie coś dla siebie w bardzo atrakcyjnych cenach.

6 komentarzy:

 1. o jej ale musi byc dobry :) a do tego woda niebieska :) super :) trza zakupic dla mej malej ona lubi nowosci he

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię Ziajkę dla dzieci, tego płynu nie znam i zachęciłaś mnie do poznania, idę na stronkę popatrzeć co jeszcze magicznego znajdę :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja go mialam i niemialam łał niebieskiej wody ktora miala byc poza tym jestem zadowolona z niego

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze go nie mieliśmy, a Ziaję bardzo lubie

  OdpowiedzUsuń
 5. Używałam już nie raz kosmetyków dla dzieci Ziaji ale nie miałam tego płynu do kąpieli.Mówisz niebieska woda....to napewno będzie kusić naszych młodych obywateli :)

  OdpowiedzUsuń
 6. szczerze to żona kupuje małemu kosmetyki dla małego ale przyznaję że mieliśmy z Ziajki i są dobre a mój mały uwielbia kąpiele czyli to coś dla niego

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger