6/25/2015 11:15:00 AM

Bajdaraj- o brudnych rączkach

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać kolejną nowo wydaną książeczkę od wydawnictwa BAJDARAJ. 


 

Książeczka formatu A5, z kartami lakierowanymi i pokrytymi pięknymi ilustracjami. Książeczka ma 16 stron, na każdej stronie widnieją cudowne obrazki, opowiadające o przygodach grupki przyjaciół.
 

Mój synek uwielbia książeczki BAJDARAJ, chyba za te piękne ilustracje, potrafi siedzieć wieczorem i przekładać strona po stronie i od nowa:) 


 
Książeczka jak już tytuł wskazuje opowiada o brudnych rączkach,a  raczej o skutkach jakie wywołuje niemycie rączek po zabawie w piaskownicy.
 

Książeczka jest napisana bardzo ciekawie, tak więc zaciekawi i maluszka i starsze dziecko w wieku przedszkolnym, ma ona na celu pouczyć każdego brzdąca i starszaka jak istotne jest mycie rączek po zabawie w piaskownicy. 


 

Książeczka zachęca dzieci do dbania o higienę i pokazuje co może zdarzyć się kiedy dzieci o niej zapominają. Przestrzega, poucza i zawiera piękny morał. 



 

Polecam ją każdej mamie i każdemu tacie, którzy lubią książki pożyteczne, które uczą dzieci pewnych zasad zachowania się w danej sytuacji. 


 
 

 
Polecam odwiedzić stronę wydawnictwa BAJDARAJ znajdziecie tam pozostałe książeczki wydawnictwa i adresy księgarni gdzie możecie je kupić:)

5 komentarzy:

 1. Rzeczywiscie ilustracje sa sliczne Takie jak lubie dla dzieci a nie te roboty itp.Sliczne ksiazeczki

  OdpowiedzUsuń
 2. Książeczkę posiadam i moje dzieci również ją bardzo polubił, mądra i ciekawa czyli idealna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Te książeczki są proste a jakże ciekawe i pouczające.Ta propozycja jest świetna i z pewnością będziemy ją mieli w swojej kolekcji ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne ksiązeczki maja takze polecam obrazkii cudne

  OdpowiedzUsuń
 5. świetna ksiązka ucieszy każdego malucha

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger