6/17/2015 11:18:00 AM

Latopic- doustny preparat na alergię


Dokładnie 3 miesiące temu dostałam się do testów na Mojealergie.pl. 

 
Mój syn od urodzenia jest alergikiem, wciąż coś eliminujemy, niestety. Dlatego bardzo ucieszyła mnie wiadomość, że właśnie ja otrzymam 3miesięczny zapas preparatu doustnego Latopic.

Latopic znałam jako kosmetyki do pielęgnacji skóry ze skłonnością do alergii i bardzo sobie je chwaliłam, dlatego nastawiona optymistycznie zaczęłam z synkiem testy.

 
To co mogę powiedzieć po 3 miesiącach stosowania Latopicu. Będziemy stosować go dalej.

Po pierwsze nie muszę niczego eliminować. Synek je co chce i nie zażyło nam się, żeby w ciągu tych 3 miesięcy cokolwiek wyskoczyło na ciele synka, a i brzydkie kupki także zniknęły. Tak wiec jestem przekonana co do skuteczności preparatu.

Do tego preparat szybko się rozpuszcza i nie jest trudny w podaniu dziecku, ja podaję do picia swojemu dziecku i nigdy nie grymasi- w przeciwieństwie do innych preparatów rozpuszczonych w jego piciu.

 
Zauważyłam też, że znacznie zmniejszyły się kłopoty z chorowaniem. Przed rozpoczęciem kuracji Latopiciem synek wciąż miał słabą odporność. Nic dziwnego organizm walczył z alergią , nie mając już sił na walkę z bakteriami i wirusami. Teraz kiedy jest chroniony przez Latopic świetnie walczy z wszystkimi wirusami. Odkąd podaję Latopic synkowi, ten chory był raz i to na zapalenie pęcherza, więc to zupełnie odrębna sprawa, a wcześniej wiecznie zapalenie krtani, gardła, ucha etc.
 

Jedno opakowanie Latopic to 30 saszetek, łatwych w użyciu. Proszek szybko się rozpuszcza, więc można go podawać małym dzieciom nawet w mleku.

Ja jestem bardzo zadowolona z efektów jakie przyniosło nam stosowanie preparatu doustnego Latopic. Wcześniej stosowane probiotyki poszły w kąt i teraz tylko i wyłącznie Latopic króluje u nas jako pomocnik w walce z alergią.
Polecam :)

6 komentarzy:

 1. Wow no to tylko sie cieszyc,ze tak skutkuje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiem jedno idę do apteki i mam nadzieję, że u mnie choć w połowie będzie taki efekt :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie,że się saszetki sprawdziły na przyszłość dobrze wiedzieć o czymś takim ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. coraz więcej dzieci ma alergię i dobrze wiedzieć,ze jest taki dobry lek na to

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ma u mnie w rodzinie alergii,poki co ,bo podobno w kazdym wieku moze sie uaktywnic

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger