6/24/2015 02:13:00 PM

Fitomed- ziołowy żel pod prysznic

Dzisiaj chciałabym Wam polecić żel pod prysznic Fitomed, dla skóry suchej i wrażliwej. Ale tak naprawdę każdy może go spokojnie używać. Żel bardzo fajnie się pieni, nie pachnie brzydko, a bardzo przyjemnie, lekko ziołowo. Nie występują żadne niepożądane skutki uboczne, skóra jest nawilżona, gładka, jędrna.
Mnie osobiście przypadł do gustu, bo na skórze pozostaje lekko ziołowy zapach, a skóra jest czysta i nawilżona. Żel delikatnie pielęgnuje i oczyszcza skórę, zdecydowanie najlepiej używać go pod prysznicem, bo zbyt duża ilość żelu na dłoni i mamy masę piany, którą pod prysznicem łatwiej spłukać.
Żel jest wydajny, bo niewielka ilość żelu wystarczy by uzyskać mocno pienistą maź, którą umyjemy ciało.Najbardziej chyba wyczuwalny w moim odczuciu jest rumianek, który ma właściwości kojące. Żel dobrze sprawdził się do mojej alergicznej skóry, bardzo fajnie złagodził uczucie świądu skóry, a zmiany skórne, w postaci wysypki szybko przybielały i już po 2 dniach były praktycznie niewidoczne.

 
 
Ja jestem bardzo zadowolona z efektów jakie przyniosło mi używanie żelu pod prysznic od Fitomed, dlatego z czystym sercem polecam innym ten żel, bo jest niedrogi i skuteczny. :)


 

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia sklepu FITOTEKA i na FB Fitomed.

5 komentarzy:

  1. Ciekawy żel mało ziołowych używam a ten wydaje się bardzo interesujący ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. wydaje się że żel jest bardzo przyjemny do tego ziołowy czyli jesteśmy bliżej natury

    OdpowiedzUsuń
  3. ziolowycto pewnie i dla dzieci spokojnie mozna dodac do kapieli

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger