6/18/2015 10:40:00 AM

Trend Fabryka - trójwymiarowa głowa

Dzisiaj chciałabym wam pokazać kolejną świetną ozdobę do wystroju wnętrz, ale także świetną rzecz do nauki dla dzieci.


 

Mowa o trójwymiarowej układance w kształcie głowy jaką otrzymałam od Trend Fabryka .

 


Głowa jest bardzo łatwa w montażu i demontażu, może stać na półce lub wisieć na ścianie. Może służyć do nauki dla nieco starszych niż mój syn dzieci. 


 


Głowa jest wykonana z wypalanej i lakierowanej płyty HDF. Puzzle 3D nie są trudne do złożenia, tak więc taką głowę może składać dziecko, bo w zasadzie wszystko się odbywa na podstawie, która może złożyć rodzić, a resztę już dziecko samo bez problemu złoży. 
 


Głowę niedźwiedzia, bo o niej mowa złożyłam z niecałą minutę, prezentuje się pięknie i idealnie nadaje się do pokoju dziecka, ale i także do praktycznie każdego pomieszczenia w naszym domu.

 

Głowy wykonywane są w 3 różnych rozmiarach, można kupić nie tylko głowy niedźwiedzia, ale wielu różnych zwierząt, a nawet głowę człowieka. 


 

Wszystkie elementy są wykonywane niezwykle starannie, z najwyższą precyzją. To prawdziwa sztuka, mnie bardzo zachwyca moja głowa, która pięknie sobie wisi u synka w pokoju, a on sam chodzi dumny kiedy na nią spojrzy.

 

Ponadto puzzle 3D zostały wybrane w 15 najlepszych zabawek dla dzieci. Jeśli chcielibyście takie głowy mieć u siebie w domu i razem ze swoimi dziećmi je składać (a składać i rozkładać można je dowolną ilość razy, bez obaw że się zniszczy, uszkodzi) to polecam odwiedzić sklep TREND FABRYKA . Zapraszam także do odwiedzenia i polubienia strony na FB.

 
 
 
Puzzle 3D to niepowtarzalny design, to oryginalność. To zabawa połączona z nauką precyzji i cierpliwości, bo układania głowy wymaga precyzji ruchów, no i postępowania zgodnie z instrukcją, a więc uczy koncentracji:) To jak dla mnie najlepsza forma zabawki jaką kiedykolwiek widziałam.

6 komentarzy:

 1. O to wspaniala rzecz dla mojego syna-konstruktora

  OdpowiedzUsuń
 2. Hehe całkiem fajnie to wygląda.Coś dla starszych dzieciaczków niż mój mały ale świetna to zabawa ;) Widać,że elementy są solidne a to najważniejsze ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. o to jeszcze czegoś takiego nie widziałam Ciekawe

  OdpowiedzUsuń
 4. pierwszy raz takie coś widzę musiałbym zobaczyć jakie są inne zwierzęta do ułożenia

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger