6/09/2015 12:44:00 PM

Citrocel bambusowe ręczniczki jednorazowe


Która z Was nie ma tego problemu: wychodzicie na spacer, dziecko biegnie, przewraca się i.... na małych rączkach widać brudne otarcia. Albo podczas wyjścia gdzieś nawet na zakupy, opakuje się że dziecko ma niespodziankę w pieluszce? Pewnie jednej też zdarzyło się, że dziecko ubrudziło rączki podczas zabawy na placu zabaw, czy w parku. I co wtedy? Pewnie jak każda matka nosicie jak ten juczny torbę, a w niej chusteczki nawilżane, wodę do przemycia rąk, suchą pieluszkę, lub też inną formę ala ręczniczka.

Tylko nie piszcie, że lubicie mieć tak napchane, bo ja uwielbiam, ale swobodę, bez toreb, bez dodatkowego obciążenia podczas wędrówki. No i mam na to rozwiązanie. 



 

Są małe, lekkie, nawilżane, bez alkoholu, świeżo pachną i są mocne, bo dużo grubsze od zwykłych chusteczek nawilżanych, a mowa o Citrocel bambusowych ręczniczkach. 


 

Ręczniczki są pakowane pojedynczo, tak więc nie musicie zabierać całego opakowania ze sobą, a jeden ręczniczek to jak dla mnie ok 15 chusteczek nawilżanych. Nie wiem jak to u Was wygląda, ale u mnie podczas przewijania kiedy czyszczę pupę synka albo ubrudzę się ja bo niestety ale chusteczki nawilżane przepuszczają, drą się (nie muszę nawet jakoś mocno nacisnąć), albo brudny jest synek, bo w ogóle są mało wilgotne i ciężko takimi cokolwiek zdziałać. Ręczniczek bambusowy jest na tyle wytrzymały i nawilżony, ze bez trudu mogę używając tylko 1 sztuki zadbać o higienę synka .
Do tego taki ręczniczek świetnie sprawdzi się także jako ręczniczek do czyszczenia rączek, oczyszczenie ran- nie zawiera alkoholu, a więc nie będzie dziecka szczypało, a dokładnie oczyścicie rączki, czy kolanka. 



 

Do tego ręczniczki to też świetna sprawa dla nas - starszych. Dobry gadżet dla biegaczy, żeby otrzeć czoło. Świetnie sprawdzą się w szpitalu, do przecierania ran, kiedy jeszcze nie można wstać, no i do ogólnej higieny. 

 

Takie niepozorne, a jednak tak przydatne :)
Przydadzą się dla każdego, a chować możemy je wszędzie, bez obaw że coś pobrudzimy. Ręczniczki nie wysychają, nie pleśnieją. Są bardzo wytrzymałe, mają delikatny i przyjemny zapach. Idealnie nadają się na cieplejsze dni do odświeżenia siebie czy też maluszka.
Naprawdę warto je mieć bo zastąpią kilka zbędnych gadżetów w naszych torebkach :)
Polecam zajrzyjcie do CITROCEL na STRONĘ WWW i na FB

10 komentarzy:

 1. Nawet by mi do glowy nie przyszlo ze cos takiego jest Dzieki tobie troche poznam nowych rzeczy Juz ide polubic producenta:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. niw wiedziałam że takie coś jest :-) Katarzyna Śledź

  OdpowiedzUsuń
 3. przydatne szczególnie teraz gdy ciepło i maluchy bawią się na dworze a tam o brudne łapki nie trudno :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To coś dla mnie przydadzą się z pewnością.I to prawda,że jak wychodzę z małym to muszę mieć napakowaną torbę tym wszystkim co napisałaś więc to idealne dla mnie rozwiązanie a jak piszesz to do szpitala też będą w sam raz.Bambusowe-nawilżane jak dla mnie rewelacja !

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacyjne, d domu w podróży czy na spacerze, świetna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sama także używam i bardzo polecam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. oj będzie do czego ich używać a jak są dzieci to podwójnie fajnie że takie są warto się w nie zaopatrzyć

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger