9/02/2015 07:27:00 PM

ArtePoint.pl Twoje dekoracje wnętrz- multirama z szablonem J05


Dzisiaj będzie post troszeczkę inny. Bo ciężko mi pisać o teście ramek, w taki sposób jak dotychczas.

Ramki otrzymałam w ramach współpracy z firmą ArtePoint. Polecam Wam je serdecznie, dawno nie miałam tak przyjemnej pracy domowej.

Potrzebne są jedynie nożyczki, taśma klejąca i młoteczek, no i zdjęcia;) Resztę otrzymacie w komplecie.

W skład kompletu wchodzą:
* 5 różnych wymiarów ramek
* szablon
*minipoziomica
* specjalne zaczepy do wbicia w ścianę
* instrukcja obsługi

 
 


Przyznam szczerze, że instrukcja jest bardzo przyjazna, nawet dla największego lewusa (czyt. mnie);)
Oczywiście żartuję, bo ja uwielbiam wyzwania i składania (mebli itp.). Tyle że nie lubię siedzieć i dumać co z czym, po co dany element i ta instrukcja wiele mi ułatwiła. Nie wpadłabym chyba sama na pomysł, że szablon jest po to, żeby go przykleić na ścianę i wypoziomować i dzięki temu mieć równiutko pozaczepiane ramki na ścianie. Pewnie wkurzałabym się teraz, że nierówno przywiesiłam ramki, a tak zrobiłam według instrukcji, nakleiłam szablon, powbijałam zaczepy tam gdzie na szablonie było pokazane, delikatnie zdarłam szablon. Tak, że zaczepy zostały na ścianie i powiesiłam swoje cudne zdjęcia, w pięknych ramkach na ścianie. Tak szybciutko to poszło, że sama nie mogłam w to uwierzyć.  

Każda ramka jest owinięta w folię, zabezpieczona przed różnymi otarciami,zadrapaniami. Dodatkowo plexa z ramek jest oklejona folią z obu stron, którą należy ściągnąć zanim włożymy do ramek zdjęcia. Ta folia z kolei chroni nasze ramki/ obrazki przed zbędnym palcowaniem. Naprawdę świetnie zabezpieczony towar jeśli chodzi o mechaniczne uszkodzenia, dlatego bez obaw możecie zamawiać swoje multiramy drogą elektroniczną, z dostawą do domu.
 

 

Ramki pięknie się na ścianie prezentują, są bardzo delikatne, a zarazem solidnie wykonane. Jestem nimi oczarowana, bo będą stanowić miły dodatek w naszej sypialni. Naprawdę montaż takiej multiramy jest bardzo przyjemny i prosty i nie da się go źle wykonać, jeśli tylko skorzystamy z instrukcji. 

Polecam Wam serdecznie odwiedzenie sklepu Artepoint.pl
Zapraszam także do odwiedzenia i polubienia strony na facebooku

4 komentarze:

  1. Jeszcze nie miałam okazji wieszać ramek i to z szablonami :) Coś innego niż wszystkie i do tego tak ładnie się prezentuje :) Takie dekoracje w pokoju to ja uwielbiam mieć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. efekt końcowy robi wrażenie,warto sobie zafundować taką dekoracje i od razu pamiątkę która bedzie wisieć na ścianie

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger