9/25/2015 12:25:00 PM

Redro- Plakat
Dzisiaj chciałabym Wam pokazać. Ciekawy plakat, który wyróżni się w każdym wnętrzu i nada mu nowego klimatu.
 


Plakat otrzymałam od firmy Redro. Plakat różni się od dotychczas mi znanych. Plakat wykonany jest na śliskim i sztywnym papierze, do złudzenia przypominającym naklejkę, toteż mój mąż chciał odklejać "obrazek". Plakat jaki sobie wybrałam wykonany jest na czarnym, błyszczącym tle, plakat oczywiści ma przesłanie. Osobiście bardzo lubię plakaty z napisami, lubię je w swoim domu wieszać i po prostu mieć. 


 

Plakat od Redro "Ciesz się każdą chwilą" w wersji angielskiej jest mi bardzo potrzebna najlepiej by było gdyby wisiała tuż nad głową przy łóżku, jednak tam już powiesiłam mojego Bąbla małego, no więc plakat zawisł na ścianie, obok szafy, praktycznie każdemu od razu rzuca się w oczy. 


 

Plakat jest naprawdę bardzo ciekawy i wyjątkowy, nie potrzebuje żadnej oprawy, bo pięknie błyszczący papier nadaje mu dużo uroku.

 

Nie ma też obaw, że papier się podrze, bo jest sztywny i naprawdę dobre jakości. Kupując produkty od Redro będziecie zadowoleni z jakości i wykonania. Plakat,który otrzymałam to najlepsze świadectwo jakości i solidności wykonania produktów firmy Redro.  Ja osobiście polecam bo mają w swojej ofercie cudne naklejki na ścianę np do pokoju dziecka, które całkowicie odmienią wystrój wnętrza. Polecam odwiedzić stronę sklepu Redro
Zapraszam także o odwiedzenia i polubienia profilu facebookowego firmy. 

6 komentarzy:

 1. Przydałoby się :) Możę naklejki zamiast kolejnego malowania ścian ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja tam bym go wsadziła w antyrame :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jednak wolę na ścinach wieszać zdjęcia niż plakaty.

  OdpowiedzUsuń
 4. Taki plakat nada zupełnie innego charakteru każdemu wnętrzu.Jeszcze żadnego nie mam od tego producenta,ten wygląda dość interesująco i jestem ciekawa jak wyglądał by u mnie na ścianie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. czasem warto coś zmienić w mieszkaniu plakat ten stanowi do tego wspaniałą okazję

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger