9/24/2015 02:31:00 PM

Pumice SPA- Pumeksy


Jakiś czas temu otrzymałam paczkę wypełnioną pumeksami i proszkiem pumeksowym. Dziś chciałabym Wam napisać kilka słów o pumeksach.

Pumice SPA, ten kto odwiedza Biedronkę zna te pumeksy bardzo dobrze, choć może nie wszystkie ich warianty.  Ja osobiście z Biedronki kojarzyłam jedynie 2 rodzaje, a moa paczuszka zawierała sporo innych i ciekawych rozwiązań dla pumeksów.

 

Oczywiście nie stosuję pumeksów tylko i wyłącznie sama, chciałam być jak najbardziej obiektywna więc podzieliłam się pumeksami z rodzinką, każdy ma swój, co jest oczywiście sprawą higieniczną, ale i też kwestią potrzeb.

Z racji tego, że dostałam kilka rodzajów pumeksów podzieliłam je sobie na kilka grup.

Pierwsza grupa pumeksów to te na rączce. Według mnie najbardziej wygodne. Od zawsze lubiłam pumeksy na rączce, bo jakoś łatwiej mi się nimi posługiwało. Pumeksy na rączce nie różnią się jedynie kolorami, ale i grubością pumeksu. Jedne są drobniejsze, drugie grubsze. Według mnie to świetne rozwiązanie niestety nie każdy ma super gładkie stopy i potrzebuje solidnego pumeksu, inni z kolei mają wysuszoną skórę i wystarczy tylko drobniutki pumeks . Takie pumeksy świetnie się nadają do każdego typu potrzeb.
Rączki także są różne, jedne profilowane inne zupełnie proste.

  
 
 


Druga grupa pumeksów to te po prostu same pumeksy bez plastikowej obudowy.  Pumeksy maja różną porowatości i kształt. Wszystko w zależności od potrzeb. Dla mnie jeden z pumeksów okazał się pomocny w usunięciu odcisku z palca. Zrobił mi się odcisk od długopisu.
 
 

 


Jest też pumeks w plastikowej obudowie z jednej strony pumeks, a z drugiej silikonowo- plastikowym włosiem. Szczoteczka fajnie sprawdza się do czyszczenia paznokci. Mój mąż po pracy najbardziej lubi tego typu szczoteczko pumeksy. Pracuje jako kierowca i czasem ubrudzi się smarami czy towarem, który przewozi taka szczoteczka to świetny sposób na doczyszczenia dłoni, a pumeks także czasem się przyda, bo dłonie stają się szorstkie, a akurat ten pumeks jest wyjątkowo delikatny, tak więc idealnie nadaje się do skóry dłoni. 


 


Pumeksy od Pumice SPA są bardzo różnorodne, o różnej wielkości i porowatości pumeksu. Według mnie i według osób, które obdarowałam pumeksami  to naprawdę świetnej jakości i niezwykle skuteczne pumeksy.

Przyznam się szczerze, że pierwszy użycie u mnie zakończyło się mocnym otarciem. No cóż przyzwyczaiłam się, że trzeba docisnąć i szybkimi ruchami poruszać pumeksem po pięcie, żeby starł wcale nie jakąś grubą warstwę martwego naskórka. Dlatego też zdziwiłam się, że wystarczyły 3 ruchy by dotrzeć do żywego naskórka i spowodować niemałe otarcie skóry. Powinno to być najlepszym dowodem na ich skuteczność. Pumeksy od Pumice SPA nie są jak te inne marketowe pumeksy, są rewelacyjne i dlatego polecam Wam ich produkty.

Jeśli jesteście ciekawi innych wariantów pumeksowych, zapraszam na stronę Pumice

9 komentarzy:

 1. O to aż tyle wariantów dostępnych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze wiedzieć, że aż tyle różnych wariantów można kupić :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również czekam juz tydzień na przesyłkę; ) z chęcią je wypróbuje: *

  OdpowiedzUsuń
 4. mam ten ścinany różowy i jest świetny

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojeju masz zapas chyba na cały rok.Ja nie używam -wolę tarki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pumeks to jak dla każdego z nas podstawa.Nawet nie wiedziałam,że jest tyle rodzai i spokojnie można wybrać taki,który najbardziej przypasuje każdemu z nas.Szczerze to nie kupowałam wcześniej z Biedronki i właściwie pierwszy raz mam styczność z tą marką pumeksów.Będę napewno o nich pamiętała :)

  OdpowiedzUsuń
 7. świetnie tyle modeli pumeksów zadowolą każdego i dopasują do jego potrzeb

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger