9/18/2015 09:27:00 AM

Lolita Accessories- Czarny zestaw bransoletek


Dzisiaj pod lupę wzięłam zestaw najbardziej chyba ulubionych bransoletek. Tak przypadły mi do gustu, bo pasują i do luźnego stroju, jak dżinsy i top, jak i do eleganckiej sukienki na wyjście. 


 

Zestaw 3 bransoletek bo o nich mowa, to świetne połączenie kolorów czarnego, bieli i złotego . Pojedynczo nie dają takiego efektu jak wszystkie 3 razem na dłoni, dlatego zdecydowanie polecam je wszystkie 3 razem. 


 
 

Wszystkie trzy są na gumeczkach, dlatego bez problemu pasować będą na każdą dłoń. Łatwo się je więc i zakłada i zdejmuje, gumeczki świetnie się rozciągają, więc można bez obaw rozciągać. Mój syn uwielbia mi z nich strzelać i pewnie inne dawno już by się rozsypały, ale Lolita to porządna firma i gumeczki pod koralikami są mocne.
 
 

Co ja będę dużo pisać pokaże jak wyglądają i jak się noszą:) Są naprawdę i wygodne i ładne i pasują do każdego stroju więc polecam Wam serdecznie sklep Lolita Accessories.


 
 

 

8 komentarzy:

  1. Wyglądają ślicznie

    OdpowiedzUsuń
  2. Kocham się w bransoletkach mam ich sporo i wciąż mi nowych przybywa :) Rzeczywiście w zestawie tworzą magię bo jednak solo nie dałyby takiego efektu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. kobieta lubi takie świecidełka i ładne są bransoletki nadają się na wiele okazji

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger