3/07/2016 01:42:00 PM

Breast Sense- Kobieto badaj się SAMA!


Dzisiaj trochę inny post niż zwykle, co prawda też będzie to opinia, ale może nieco inna niż zawsze. Opowiem Wam moją historię, wiele z Was pewnie doskonale pamięta, że rok temu chwilowo zawiesiłam bloga i leżałam w szpitalu. Niestety wtedy też straciłam dziecko, był to wielki cios dla mnie, ale postanowiłam wziąć się w garść i walczyć o zdrowie. Walczyć dla rodziny, dla SIEBIE. Poszłam więc do ginekologa po czasie, jaki mi zalecono w szpitalu. Poza zwykłym, choć w tedy dla mnie przerażającym mnie badaniu ginekologicznym, zapytałam lekarza czy nie mógłby wykonać mi badania piersi. To był tez czas kiedy byłam już po karmieniu piersią syna, więc stwierdziłam WARTO sprawdzić, czy wszystko ok. Usłyszałam wtedy "Pani jest jeszcze młoda na takie badania". Szczękę zbierałam z podłogi jego gabinetu, to co muszę przyznać- już NIGDY moja stopa nie przekroczyła progu jego gabinetu. Totalna BZDURA z tym MŁODA. Dlatego dzisiaj chciałabym zachęcić każdą z Was do badania się, kobiety, mamy ja wiem jak ciężko jest czasem z czasem, żeby wygospodarować te 2 godziny w kolejce do lekarza, ja wiem jak ciężko jest nawet po całym dniu obowiązków domowych stanąć w łazience i sprawdzić tu i ówdzie jak się sprawy mają. Ja wiem też jak ciężko czasem coś samej stwierdzić, bo ja do tej pory nie umiem się zbadać. Ale jesteśmy czyimiś RODZICAMI- MAMAMI, ŻONAMI, DZIEĆMI i to dla nich się BADAJMY.
Jak ja się nauczyłam badać? Dzięki Breast Sense. Breast Sense to niezwykła rękawica, z którą samobadania piersi to czysta przyjemność, szybko i łatwo, a do tego bardzo precyzyjnie. Badanie odbywa się przy pomocy żelowej rękawicy, którą można używać wielokrotnie, po prostu po padaniu wystarczy ją umyć. Czemu rękawica, a nie dłoń? Bo dzięki tej rękawicy wrażliwość piersi jest aż 8krotnie większa, chodzi mi o wrażliwość dotyku, osiem razy to naprawdę sporo, a dzięki temu możemy wyczuć najdrobniejszy, najmniejszy guzek i uratować sobie życie wczesną diagnozą, a nie zaczynać leczenie wtedy kiedy guz jest już duży.


W opakowaniu poza rękawicą znajdziemy także 

 • różową torebkę do której można włożyć rękawiczkę i zawiesić w łazience, aby przypominała o comiesięcznym badaniu piersi,
 • płytę CD z filmem instruktażowym w języku angielskim,
 • kalendarzyk badań,
 • oryginalną instrukcję obsługi w języku angielskim oraz instrukcję w języku polskim.Nie musicie więc niczego się uczyć na własną rękę, wystarczy skorzystać z płytki i instrukcji w języku polskim i każda sobie poradzi, a tu chodzi o nasze zdrowie, ba o nasze ŻYCIE. 
Dodatkowo takie badanie jest zupełnie bezstresowe, bo nie musimy iść do lekarza, krępować się, czy stresować samą wizytą (ja przyznaję się bez bicia każda wizyta u ginekologa to u mnie co najmniej 3 dni przed głodówki ze stresu).

Ja rękawice mam i polecam, bo warto jest się badać:) Warto żyć.
Wszystkie Panie oraz Panów, którzy chcą zadbać o zdrowie swoich ukochanych zapraszam na stronę Zdrowe Piersi   oraz do odwiedzenia i polubienia na facebooku Breast Sense


9 komentarzy:

 1. Oj kobietko podsunełas myśl już muszę się badac bo po 35rż trzeba o siebie zacząć dbac w 100

  OdpowiedzUsuń
 2. kazda kobieta powinna dla wlasnego dobra sie badac

  OdpowiedzUsuń
 3. trzeba dbac o piersi ewelina tkacz

  OdpowiedzUsuń
 4. ale świetny zestaw,z tego co mi lekarz powiedział,że w wieku 35 lat powinnam właśnie zbadać piersi..Zrobię to koniecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy człowiek nie jest za młody by iść się przebadać.Szczerze to nie wiedziałam,że jest takie rozwiązanie z badaniem za pomocą rękawicy.Ciekawy patent i zdecydowanie mniej przy tym stresu.

  OdpowiedzUsuń
 6. samobadanie jest bardzo ważne, ale raz na jakiś czas warto zbadać sie u lekarza. USG i te sprawy ...

  OdpowiedzUsuń
 7. Samobadanie jest dla mnie bardzo trudne, mam bardzo gruczołowate piersi i dla mnie przy badaniu wydaje się, że mam wszędzie guzki dlatego staram się w miarę regularnie badać u lekarza i roić usg piersi.
  A o tej rękawicy nigdy nie słyszałam.

  OdpowiedzUsuń
 8. świetna sprawa z taką rekawicą, badanie piersi to ważna sprawa

  OdpowiedzUsuń
 9. każda kobieta powinna pamiętać o regularnym badaniu się

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger