3/24/2016 08:50:00 PM

Ściegiem.pl- Ubranko jajeczka

Chciałabym Wam pokazać jeszcze przed Wielkanocą, taka bardzo ciekawą formę ozdoby jajek. Ubranko dla jajeczka, które otrzymałam jest wykonane bardzo starannie i jest wytrzymałe :)
Jajeczko można pokolorować, zrobić z niego buźkę i ubrać w przepiękna czapeczkę, wykonana na szydełku. Dla mnie to zupełnie nowy pomysł i niezwykle ciekawy. Bo ja zawsze wybieram najszybsze rozwiązania. Co więcej takie ubranko ochroni nasze jajeczko przed potłuczeniem. Nie wiem jak to u Was, ale u mnie koszyczek fruwa, mój syn ma to po mnie;) Ja 28 lat na karku, a też podrzucam koszyczkiem,a  co się dziwić dziecku;)

Kubraczek na pewno sprawi, że nasze jajeczka będą wyglądać oryginalnie, co więcej kubraczek można zdjąć i schować na przyszły rok, są wielorazowego użytku. Na pewno też są piękniejsze niż zwykłe sztucznie zabarwione jajka. W koszyczku na pewno będą wyglądać wyjątkowo. Nadadzą humoru, radości koszyczkowi. Nasz kubraczek jest cudownie żółciutki i mój syn już czeka na sobotę:)Dlatego polecam Wam kubraczki na jajeczka od Ściegiem.pl

7 komentarzy:

 1. :) święta kocham te gadżety sa słodkie

  OdpowiedzUsuń
 2. jak fajnie wyglada az buzia sie usmiecha

  OdpowiedzUsuń
 3. swietnie to wyglada :) ewelina tkacz

  OdpowiedzUsuń
 4. pomysłowe :D powiem szczerze, że nie tyklko fajnie wygląda ale i ogrzeje jajeczko :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Super.Czegoś takiego jeszcze nie widziałam.Ubranko dla jajka wyróżnia się :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ubranko na jajko ? jakoś za specjalnie mi się to nie podoba

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger