3/21/2016 02:30:00 PM

Oloka-gruppe- KARA


Dzisiaj opinia o drewnianym cudzie, które bardzo długi czas trzymałam we folii, w szafie. Wygrałam go chyba rok temu, ale bałam się, ze mój mały Łobuz go zniszczy. Przyszedł jednak dzień kiedy wyciągnęłam Karę z folii i jak się okazuje mój syn szaleje z nią, za nią, a nawet w niej. 
Najbardziej obawiałam się właśnie, ze Filip będzie chciał wchodzić do środka taczki, bo ma manie siadania na zabawki, nawet na hot wheels siada i próbuje jeździć;) Obawiałam się, bo mój syn jest ciężki i duży jak na 2,5 latka, Kara piękna i żal by mi było gdyby ją za pierwszym razem zarwał. Jednak nawet ciężki i duży Filip nie jest w stanie zarwać taczki. Tak wchodził do niej, już nie jeden raz, nie mieści się, ale i tak wchodzi;)

Kara jest wspaniałą taczką, solidnie wykonaną, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy element. Stanowi nie tylko super zabawkę, ale pięknie ozdabia pokój.Mój syn wozi w niej swoje misie, czasem "ładuje" na taczkę swoje ulubione książki z półki i transportuje je do pokoju, gdzie śpi, żeby mama miała je pod ręką.

Taczka przechodzi naprawdę solidne testy z Filipem, on nie oszczędza żadnej zabawki, zawsze sprawdza ile wytrzyma. Biega z nią, szarpie, wchodzi, taczka już przeżyła niejedną kraksę i ani rysy, a to znaczy, że farby którymi jest pomalowana są najwyższej jakości i trwałości.

To na co muszę zwrócić uwagę w wykonaniu taczki Kara, to jej kształty - opływowe, bez ostrych kantów, bezpieczne dla dziecka.
Taczka Kara ma ruchomą rączkę, dzięki której zajmuje mniej miejsca podczas gdy syn się nią nie bawi. Kiedy taczka stoi rączka opada w dół, jest to ciekawe, bezpieczne rozwiązanie, bo dziecko nie zahaczy o rączkę taczki.

Kara wykonana jest przepięknie, solidnie i jest zabawką ekologiczną, bo z drewna, dlatego ja serdecznie polecam Oloka-gruppe i zapraszam także do odwiedzenia i polubienia Oloka na Facebooku

8 komentarzy:

 1. oj mojemu by się przydała taka taczka :) miał by co robic a nie ciągle marudzić no zaczynamy bunt 2 lata jakby nie było :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W sam raz na letnie wypady na dwór!

  OdpowiedzUsuń
 3. sliczna jest i praktyczna ewelina tkacz

  OdpowiedzUsuń
 4. Super,że taczka jest solidna.Mój mały z pewnością przetestowałby ją na ogrodzie ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. boska i jak solidna to idelana :)

  OdpowiedzUsuń
 6. taczka super i już widzę jak mój Miki wszystko by w niej woził

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 WYCHOWUJE I TESTUJE , Blogger